Music for Us

Özel müzik enstrümanları yapın, çalın ve bağışlayın

45 dakikalar - 1 Sat
Kapalı alan
Katılımcı
8 - Sınırsız

Hakkında

Music for Us, evrensel müzik dilini kullanarak maksimum toplumsal etkiye sahip olacak şekilde yaratıldı. Her yaştan müzisyenin müzik çıraklığının her aşamasında eğlenmesine izin vermek için yarattığımız tek nota profesyonel enstrümanlar BamBooms ile birlikte gelir. Katılımcılar, bir enstrümanı sınırlı bir süre içinde oluşturmak için ayrıntılı talimatları izlerler.

Daha sonra, müzik teorisini FUNdamental'lara sorarak, bir enstrümanın neden ve nasıl bir nota ürettiğini ve bir ses tahtasının uzunluğunun perde ve sesi nasıl etkilediğini anlatarak müziğin mutlak temellerini öğretiyoruz. Son olarak, katılımcılar uyumlu, moral artırıcı müzik yaratmada birlikte enstrüman çalmaya yönlendirilir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

İnşa aşamasında, belirli bir sürede maksimum enstrüman oluşturma hedefi ile katılımcılar kısa zaman içinde bilgi paylaşımını ve işbirliğini öğrenirler. Rahat bir ortamda, ortak hedeflerine ulaşmak için ağ ve iletişim kurarlar. Müzikal sürece daldırma yoluyla, öğrenme ve moral bozma konusunda yeni nörolojik yollar tetiklenir. Bu eğlenceli ve ilgi çekici program, insanları hep beraber katılma neşesiyle bir araya getirir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Hayır kurumları ağı aracılığıyla, Music for Us, pedagojik kullanım için özel olarak tasarlanmış bir enstrüman üzerinde enstrümanları basit ve eğlenceli bir şekilde çalarak müzik öğrenen çocuklarda bir dalga etkisi yaratabilir.

Related Testimonial

Wow! Music for Us bize kendimizi çok iyi hissettirdi. Enstrümanları birlikte yaptık! Birlikte müzik çalmayı öğrendik! Birlikte bağışladık! Yansıtabileceğimiz canlandırıcı motive edici bir deneyim paylaştık.

Request a Quote