Joint Venture 4x4

Gerçek boyutlarında bir jip yapın

1.5 - 2 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
12 - Sınırsız

Hakkında

Joint Venture 4x4 yüksek seviyede katılımın sağlandığı ve eğlenceli bir ekip kurma aktivitesidir. Her bir alt takım, bir 4X4 inşa etmek, kaplamak ve renkli çıkartmalarla süslemek için zamana karşı yarışmaktadır. Roller değişmiş, kalite denetlemeleri ve mukavemet testleri yapılmıştır. Herkesin bu ekip kurma etkinliğinde harika zaman geçirmektedir.

Bireyler, kendi rolleriyle ilgilenmektedirler. Jip, ancak herkes kendine tahsis edilen parçayı yaptığında tamamlanmaktadır. Bu, hem 4X4 hem de ekibin parçalar halinde bir araya gelip tek bir ünite olarak çıktığı, ekip kurma etkinliği uygulamasının pit stop aktivitesi gibidir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Kuruluma dayalı ekip kurma etkinliği aktiviteleri, takımların içindeki cevheri ortaya çıkarmaktadır. Rollerin paylaşımı, iletişimdeki açıklık, proje yönetimi, zaman yönetimi ve ortak hedefler burada kazanılacak unsurlardan bazılarıdır. 4X4 etkinliği, halen sağlamlığı, nereye gitmek istiyorsan git tavrını ve sadeliği tasvir eden geçtiğimiz yılların havalı bir ürünüdür. Joint Venture 4X4 bir ekip kurma etkinliği olarak, birçok proje yönetimi bileşenini bünyesinde barındırmaktadır. Yapım, Montaj, Yaratıcı Tasarım ve zaman yönetimi bunlar arasında sayılabilmektedir.

Ekipler arası iletişim ve ekip rolleri de bu takım aktivitesinde oldukça güçlü bir şekilde görünmektedir. Takım çalışması ve ekibin daha büyük ekiplere bağlanması bu etkinliğin network konusunda gerçek kazanan konumuna getirilmesine yardımcı olmaktadır.

Request a Quote