How The West Was Won

Aksiyonla dolu vahşi batı oyunu

2 - 3 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
50 - Sınırsız

Hakkında

Büyük Vahşi Batı'nın öncü ailelerinin etrafında harikulade sahnelenen kapalı alan bir takım oluşturma etkinliği. How The West Was Won 1860'ların Dodge City'sinde geçer; hareket dolu bu oyunda katılımcı takımlardan her biri bir çiftçi ailesini temsil eder. Oyunun odak noktası, dört yıl sürecek olan bir plan çerçevesinde strateji uygulamaları ve risk yönetimidir. Oyunun ekonomik devinimi günümüz iş dünyasından hepimizin gayet aşina olduğu dalgalanma deneyimleridir. How The West Was Won oyununun kendi alanında bir başka benzeri bulunmamaktadır. Kilit iş dünyası sorunlarına eğilmek üzere tasarlanmış nadir oyunlardan biridir fakat insanların asla unutamayacakları kadar da eğlenceli bir iş dünyası oyunudur!

Öğrenme ve gelişim sonuçları

How The West Was Won, stratejik planlama, müzakere, netowkr oluşturma ve liderliği unutulmaz bir deneyimde bir araya getiren, deneyime dayalı oldukça başarılı bir ticari oyun etkinliğidir.Mümkün olan sayısız seçenek ve olası sonuçlara göre takım olarak karar alınması gerekmektedir. Güven ve etkili raporlama prosedürü zorunludur. Takımların, esnek ve atik bir planla bildirim anında strateji oluşturma kabiliyetine sahip olması gerekmektedir. Kısaca söylemek gerekirse, kazanan takım oyun sonunda en büyük sermayeyle bitiren ekip olacaktır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

How The West Was Won ‘Second Life’ın tarihi bir benzeridir. Karmaşık oyun yapısında katılımcıların kendi eylemlerinden sorumlu oldukları ortak bir çevre kurulur. Catalyst oyunun içeriğini sürdürülebilir ve etik iş uygulamalarının farkındalığını artırmak amacıyla yapılandırabilir. Müşterilerimiz bu platformu kendi iş prensiplerini keşfetmek amacıyla kullandılar; toplum için yarattıkları değer, çevresel etkiler, kaynakların kullanımı ve bunların çalışanların hayatı üzerindeki etkileri.

How The West Was Won etkinliği, vermek istediğimiz mesajları tamamen profesyonel bir şekilde ve aynı zamanda herkesin katılımının sağlandığı eğlenceli bir şekilde veriyordu. Etkinlik yardımcı personeli doğru mesajları iletiyor ve bunların işle ilgili gerçek hayattaki karşılıklarını söylüyorlardı.

Serco

Request a Quote