Horses for Causes

Bir yarış atı yapın ve kazanmak için yarışın

30 dakikalar - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
10 - Sınırsız

Hakkında

Horses for Causes sadece eğlenceli bir ortam yaratmamakta, aynı zamanda katılımcıların kendi topluluklarını desteklemelerine olanak sağlayan bir yardım unsuru da sunmaktadır.

Bu etkinliği başlatmak için ekiplere, Catalyst Global tarafından özel olarak tasarlanan ustaca yapılmış salıncaklı at kitleri verilmektedir. Sonrasında katılımcılar geri sayım başlayınca iyice konuya odaklanmakta ve hararetli bir şekilde yerinden fırlayabilecek çok sayıda parçayı koordine etmektedirler. 3 boyutlu yarış atınız plandaki örneği andırdığında, artık ekibiniz yarışa hazır demektir.

Zemin hazırlanıp da şeritler çekildiğinde, aktivitenin iddia safhası da başlamış olmaktadır. Ekipler büyük para ödüllü bir dizi eğlenceli yarış için baş başa sıralanmaktadırlar. Yarış anons edildiğinde, taze jokeyler saten elbiselerini giymekte ve yeni ikramiye oranları forma göre ayarlanmaktadır. Sağlam kamçılama ve güçlü bilek hareketleri her yerişi kazanacaktır ancak nihai kazanan ekibi belirlemek için taktik bahisler teşvik edilmektedir!

Her bir yarış adrenalin yüklü hız treni etkisi yaratmakta olup kendinden geçmiş seyirciler yarış atlarına ve binicilerine bağırmaktadır. İster kazanın ister kaybedin, bu etkinliğe katılan herkes harika vakit geçirecek olup atlarıyla bir yakınlık kuracaklardır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Horses for Causes etkinliğinde ekipler, yarış halindeki takımların yarışı tamamlamak için etraflarındakileri itip kaktıkları şekilde baskı altındaki durumlarda yarış tamamlamak amacıyla talimatların doğru bir şekilde yorumlanmasının önemini kavramaktadırlar. Çok hızlı çıkıldığında at çok yavaş fırlayacak olup diğer ekipler erken davranıp bir adım öne geçmektedirler.

At yarışı bahsi konusu, stratejik yatırıma, ikramiye oranlarının anlaşılmasına ve elden edilecek karı arttırmak için ekibin faydasına olacak şekilde onlarla birlikte çalışma konusunda bilgi birikimine sahip olmakla ilgilidir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Horses for Causes etkinliği, en çok talep gören her bir salıncaklı yarış atının en yüksek teklifi verene açık arttırmayla satılmasıyla sonuçlanmaktadır, seçmiş olduğunuz bölgede bağışta bulunmak için para toplamanın en şahane yolu!

Request a Quote