GOALL!!

Bir futbol tezahüratı yazıp söyleyin

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi
30 - Sınırsız

Hakkında

Dünyanın en popüler sporu, ekiplerinizin kendi futbol kulüplerini yönetip geliştirmek için birlikte çalışmalarını sağlayan, en iyi ve en faydalı kurumsal aktivitelerden birine dönüşmektedir.

Sağlam liderlik ve iletişim becerileri, ekiplerinize sorumluluk yüklediğiniz ve ekibiniz içindeki yeteneklerden en iyi şekilde yararlandığınız planlama safhalarındaki temel unsurlardır. Hedefler üzerinde fikir alışverişinde bulunun ve her bir göreve en iyi personelinizi getirin ve sonrasında müsabaka başlasın!

Pazarlama, sponsorluk ve stadyum tasarımı gibi daha yaratıcı rollerden, oyuncuların eğitilmesi ve penaltıların atılması gibi daha eyleme yönelik görevlere kadar, GOALL! etkinliği, başarıya ulaşmak için çok çeşitli beceriler gerektirmektedir. Ekibinizin her üyesi değerli bir kaynaktır o yüzden akıllıca kullanın.

Hakemlerin yerini almasıyla, ekipler daha sonra tezahürata katılarak, en iyi stat şakalarını ortaya koymaktadırlar. Ve, tezahürat yapmak biraz susatabileceği için, içecekler ikram edilmekte ve oyuncular yapılan tüm stadyum modellerini turlamaya davet edilmektedir. Sonuçta, puanlar ve geri bildirimler verilerek kazanan ilan edilmektedir!

GOALL!, futbolun zevki ve enerjisinin herkes tarafından erişilebilir olmasını sağlayan kapsayıcı bir aktivitedir. O zaman sahaya çıkın ve ekip gelişimi için bu inanılmaz fırsatı deneyimleyin.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Güçlü liderlik ve ileitişim becerileri, takımların kendi ekip üyeleri içindeki yetenekleri ortaya çıkarmak üzere sorumluluk dağıttığı planlanan safhalardaki temel unsurlardır. Bu arada bireyler de diğerlerinin güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmektedirler. GOALL!, başarı için farklı beceriler gerekmektedir. Başarı adına, her bir ekip üyesinin akıllıca faydalnılması gereken değerli bir kaynak olduğuna dikat edilmelidir. GOALL! futbolun eğlencesini ve enerjisini herkesin erişebileceği bir hale getiren kapsayıcı bir aktivitedir.

Request a Quote