Gallery Greats

Üç boyutlu sanat eseri yapımı

2 - 3 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
6 - Sınırsız

Hakkında

Kurumsal dünyanın lider konumdaki sanatsal nitelikli ekip kurma aktivitesi olan Big Picture etkinliğinin yaratıcıları toplam yaratıcılık konusunda son noktaya ulaşmışlardır: Gallery Greats.

Endüstri öncelikli, Gallery Greats etkinliği, katılımcılara, üç boyutlu sanat eserleri tasarlayıp meydana getirme konularında benzersiz bir fırsat sunmaktadır.

Gallery Greats, bireyi, ekibi ve neticede bütün grubu bu zorlu mücadeleye dahil eden, oldukça heyecan verici üç katmanlı bir deneyimdir. Bireyler yapacakları heykelleri seçtiklerinde, bunun yaratımı safhasında zamana karşı yarışılan hedeflere ulaşmak adına ekipler halinde çalışmaktadırlar. Gallery Greats, bir sanat galerisi izlercesine bütün bir grubu bir araya getirmektedir.

Gallery Greats, herhangi bir grup ya da konferans temasına göre uyarlanabilen esnek bir formatla ve 10 adet birbirinden farklı üç boyutlu eser tipiyle özel olarak tasarlanmıştır.

Galery Greats etkinliğinden, "Hypercubes" etkinliği ile ustaca yapılmış ve iyi planlanmış bir düşüncenin teşvik edilmesinde, "Hands On" etkinliği ile ekip bütünlüğünün güçlendirilmesinde ya da "Mobiles" etkinliğiyle takım çalışmasının ortak değerinin kuvvetlendirilmesinde olduğu gibi şirket değerlerini ortaya çıkarmak için faydalanabilirsiniz.

Neden Gallery Greats?

Birebir uygulamalı etkinlikler, kendi fiziksel yaratıcılıklarını kullanmaları ve dokunarak etkinliğe dahil olmaları konusunda katılımcıları zorlamaktadır. Birey olarak karar aldıkları ve sonrasında bunları ekip olarak ve nihayetinde de grup olarak yüz yüze paylaştıkları için katılımcılar arasındaki bağları kuvvetlendirmektedir.

Kurtzman," bir lider bir grubu, ekibi ya da topluluğu, yaratıcı, dinamik, cesur ve neredeyse asla yenilmez olacak şekilde bütünleştirdiğinde" ortak amaç meydana gelmektedir şeklinde görüşlerini ifade etmektedir.

Ekibinizin Gallery Greats etkinliğiyle bunu başarmasına olanak sağlayın!

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Gallery Greats, her türlü grup ya da konferans temasına uygun gelecek şekilde ayarlanabilen, esnek bir formatta ve 10 adet benzersiz üç boyutlu sanat eseri tipinden meydana gelecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. "Hyper-cubes" ile usta işi ve yaratıcı düşüncenin teşvik edilmesi, "Hands-On" ile bütünlüğün güçlendirilmesi ya da "Mobiles" ile takım çalışması ortak değerinin kuvvetlendirilmesi gibi şirket değerlerinin ortaya çıkarılması için Gallery Greats'den faydalanabilirsiniz.

Request a Quote