Flashmaster

Ekipler bir roket fırlatma sürecini yönetmektedirl

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi
36 - Sınırsız

Hakkında

Ekibiniz evreni kurtarabilir mi?…ya da en azında bir roketi uçurabilir mi? Siz ve ekip arkadaşlarınız, Galaksideki istikrarsız bir gezegende kaldınız. Göreviniz ise, elinizde bulunan kısıtlı kaynakları kullanmak suretiyle güvenli bir "Roket Kenetlenme Sistemi" tasarlayıp yapmak olup burada bilgi birikiminizi sonuna kadar kullanmanız gerekiyor!

Roketin hızı ve uçuş kontrolü başarılı bir kenetlenmeye imkan sağlayacaktır. Ancak roketinizin İstasyona kısa düşmesi durumunda, siz ve ekip arkadaşlarını Evrende yardım almadan sürükleneceksiniz.

Eğer çok hızlı kenetlenme gerçekleştirirseniz de, çarpma esnasında roketinin infilak edebilecektir. Özgün olun. Yaratıcı Olun. Orijinal olun. Yavaş ama etkili düşünün. Emniyetli olun ancak sağlam durun! Geri sayım başladı...10....

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Hayatta kalan ekipler, birlikte çalışan, bireysel güçlü yanlarına ve becerilerine güvenen ve büyük bir fark yaratacak ufak fikirleri dinleyen ekipler olacaktır. Takımların alışılmışın dışında düşünmesine, baskı altında çalışabilmesine ve herhangi bir felaket anında da başarıya ulaşabilmesine yönelik tasarlanan FlashMaster, kazana takım olmak için gerekli tüm becerileri tes etmektedir.

 

Request a Quote