DJ Democracy

Ekipler plak platformunun başına geçmektedirler

2 - 4 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
100 - 500

Hakkında

Ekipler, şirketin vizyonu ve değerlerini tanıtmak için birbirleriyle yarışmaktadırlar. DJ Democracy, oldukça interaktif ve kapsayıcı bir yapıya sahip heyecan verici yeni bir motivasyonel atölye çalışması konsepti olup oldukça yaygın ve tanınmış kurumsal ekip kurma etkinliği hedeflerini tanıtmak için de uyarlanabilmektedir. Ekipler plak platformunun başına geçmekte, DJ rolüne bürünmekte ve şirket kültürünü yansıtan parçalar çalmaya başlamaktadır. Bu, finalde izleyicilerin kimin kazandığını belirlediği, kurumsal eğlence konseptine canlılık veren yeni bir yaklaşımdır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Her tür konferans için fantastik bir kaynaştırıcı etkinlik olan DJ Democracy etkinliği, takımların bariyerlerini aşmaları, zihinlerini temizlemeleri, ve ortak bir amaç etrafında birlikte çalışırken bir yandan da keyifli vakit geçirmeleri konusunda teşvik etmektedir. DJ Democracy, canlandırıcı ve eğlenceli bir etkinliktir. Demokratik liderlik, müzakere, sorun yönetimi becerileri, yaratıcı düşünme ve görev taksimi konularında takımları cesaretlendirmektedir. Bir yandan sorun çözme egzersizi diğer yandan da coşkulu bir etkinlik olan DJ Democracyalt yapıları ve müzik zevkleri ne olursa olsun, tüm katılımcılara cazip gelecektir.

DJ setlerinin bazıları, her ne kadar ciddi konu başlıklarına sahip olsalar da kesinlikle çok eğlenceliydi. Yönetimin biraz daha geri çekilmesi sağlanarak, sorunların çok daha keyifli bir şekilde ele alınması sağlanmıştı. Aynı zamanda çalışanlarımızın rahatlamalarını ve kendilerini rahatlıkla ifade etmelerini sağlamıştı.

Land Rover

Request a Quote