CSI Home Office

Ünlü bir futbolcunun gizemli cinayetini çözün

1.5 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
4 - Sınırsız

Hakkımızda

CSI Home Office'te, uzaktan çalışan ekipler ünlüler, rüşvet ve güç ilişkileriyle dolu bir vakayı değerlendirmek için dedektif moduna geçer. Gazete makaleleri, videolar ve diğer ipuçları dahil olmak üzere çok yönlü kanıtlar bir çevrimiçi portal aracılığıyla sunulur. Takımlar her bilinmeyenle kısa, zaman sınırlamalı sürat döngüleri içinde mücadele eder. Her koşuda, katılımcılar belirli bir kanıt dizisini araştırır, bir araya gelir, olası nedenleri belirler ve bir sonraki koşucuyu bilgilendirmek için bağlantıları birleştirir. Ekiplerin kanıtları değerlendirmek ve araştırma formlarını göndermek için 90 dakikaları vardır. Dava notları her şüphelinin olası nedenlerini içermeli ve failin kimliğini açıklamalıdır.

Öğrenme Sonuçları

CSI Home office, araştırma ekiplerinin mevcut bilgileri analiz etmesi ve bulguları ve sonuçları geliştirmesi gereken gerçek bir dünya senaryosunu yansıtır. Etkileşimli oyun ve bilgi hacmi, ekiplerin, kanıtları değerlendirme ve özümsemede her bireyin belirli rol ve sorumluluklara sahip olduğu açık bir strateji oluşturmasını gerektirir. CSI Home Office'de oyunlaştırma, insanları etkileşim kurmaya, davranışlarını gözlemlemeye ve sonuçta davranış değişikliğine yol açmaya motive etmek için oyun öğelerini, teşvik mekanizmalarını, kural yapısını ve geri bildirim sistemlerini entegre eder. Oynanış yoluyla katılımcılar, özellikle eleştirel düşünme, problem çözme, işbirliğine dayalı karar verme ve bir ekip olarak başarıyı doğru bir şekilde ölçme gibi uzaktan çalışan ekip becerilerini geliştirirler.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us