Crowning Glory

Ekipler şişe kapaklarından büyük bir artistik sanat eseri ortaya koymaktadırlar

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
İşbirlikçi
30 - Sınırsız

Hakkımızda

Bütün katılımcı grubu, nihai eserin bir bölümünün ortaya çıkarılmasından sorumlu ayrı ekiplere bölünmektedir. Ekipler bir kaç kapak ile bir takım talimatlar almakta ancak yapacakları eserin neye benzeyeceği konusunda herhangi bir bilgileri bulunmamaktadır. Şişe kapaklarıyla bir mozaik eseri canlandırmak, tasarlamak ve ortaya çıkarmak için kollektif yaratıcı düşünceyi bir arada barındıracak şekilde birlikte çalışmak zorundadırlar. Bazı ekip üyeleri, özel renkli kapakları kazanmak için fotoğraflı oyunları tamamlamaktadırlar.

Diğerleri de, sanat eserini meydana getirmek için kapakları metal çerçeveye iliştirmektedirler. Bu tamamlandığında, paneller bir sıra halinde dizilmektedir. Olağanüstü coşkulu alkışlar eşliğinde etkinliğin önemini vurgulayacak eserin dramatik bir şekilde ortaya konmasını izlemek için katılımcılara bir bildirimde bulunulmaktadır. Tamamlanan sanat eseri, ekiip çalışmasının, güven ve işbirliğinin önemine dair bir hatırlatıcı olarak işyerinde, ofiste de sergilenebilmektedir.

Gerçek mandan bir yaratım ortaya koymak için, şirketin vermek stediği temel mesajlar ya da şirket markası da tasarıma yerleştirilebilmektedir. Daha büyük ekiplerle, ortaya çıkan eserin ebadı ve renkleri nefesinizi kesecek nitelikte olacaktır!_x000D_

Öğrenme Sonuçları

Crowning Glory, insanların becerilerini geliştirmenin, diğer birlikte çalıştıkları insanlaro takdir etmelerinin, sınırlamaları yönetmenin ve olumlu düşünce kalıpları oluşturmanın en pratik yöntemidir. Başarı, gerçek anlamda birbirine uyumlu bir sanat eseri ortaya koymak amacıyla bölümler arasındaki simetri ve ahengi sağlamak adına birlikte çalışılmasını gerektirmektedir.

Etkili iletişim ve aktif dinleme, görevi tamamlamak adına birbirlerine yardımcı olmak ve bir diğerinin başarısını teşvik etmek amacıyla güven ve birlikte eşgüdüm halinde çalışmayı geliştiren destekleyici bir ekosistem yaratmaktadır. Etkinlik ilerledikçe de her bir katılımcı kendi bireysel yeteneklerini, güçlü yanlarını ve kabiliyetlerini ekibin gelişimi adına ortaya koymaktadır.

Bir adım geri çekilerek yapıla nihai sanat eserine şöyle bir bakıldığında büyük düşünmenin gücü ortaya çıkmış olacaktır ve Zaferleri Taçlanacaktır!

Contact Us