Battle of the Big Top

Bir sirk gösterisinin düzenlenmesi, sahneye konulm

4 - 8 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Katılımcı
70 - Sınırsız

Hakkında

Şehre sirk geliyor ve katılımcılarınız da bu gösterinin yıldızları oluyorlar! Battle of the BigTop, özellikle katılımcılar tarafında yaratılan benzersiz performansların ortaya konulduğu heyecan verici, enerji dolu ve zorlu bir deneyimdir. Ciddi anlamda davet edilen izleyicilerin önünde, gösterilerini düzenlemekte, sahneye koymakta, yönetmekte ve gerçekleştirmektedirler!

Bir günden kısa süre içerisinde profesyonel sanatçıların gözetiminde, bu yeni sirk yıldızları, deneyimli sirk sanatçılarına dönüşecek şekilde eğitim görmekte ve becerilerini mükemmelleştirmektedir. "gösterinin başlayacağı" zaman yaklaştıkça, her kesin rol aldığı gösterinin belirli performanslarına ve yönetim unsurlarına odaklanacak şekilde grup ekiplere bölünmektedir. Herkesin katılımıyla, ilk başta imkansız olduğunu düşündükleri bir ya da iki yeni beceri kazanması sağlanmaktadır. Öğrenilen bu yeni beceriler daha sonra kareografi haline getirilerek yeni arkadaşların da katılımıyla bir performans haline dönüştürülmekte ve gösteri kadrosuna eklenmektdir.

Tüm becerilerin kollektif bir ekip yaklaşımına gereksinimi bulunmakta olup, cambaz ayaklığıyla yürüme, palyaçoluk, trapez, jonglörlük, yer cimnastiği ve ip cambazlığı şeklinde birbirinden farklı şekillerde olabilmektedir.Sahne arkasında elbette, Sirk Yöneticisi'nin yanı sıra sahne görevlisi, sunucu, ses ve aydınlatma görevlileri gibi eşit derecede öneme sahip bir grup daha bulunmaktadır!

Büyük Final, "Yeryüzündeki en Mükemmel Gösteriyi" düzenlemeleri sebebiyle bir araya gelmiş bir ekibe yönelik harika bir performanstır. Göstermiş oldukları çabalar teşekkür ve alkışlarla ödüllendirildiği için, herkes gururla mutluluktan havalar uçmaktadır.

 

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Bu adrenalin yüklü ve unutulmaz etkinlik, katılımcılara, kendi kişisel beklentilerinin çok daha ötesine geçmeleri konusunda esin kaynağı olmaktadır. Bu, aynı zamanda iletişim kurmanın ve tüm kaynakları yönetmenin ve bunu yaparken de bir sirkin gerçek ruhunu yansıtmanın yanı sıra, iş birliği, liderlik ve yaratıcılığı cesaretlendirmek için fantastik bir yöntemdir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Battle Of The Big Top, dezavantajlı gençlik için özel bir ortam yaratmak amacıyla kullanılmıştır. Sizler performansınızın tamamlanmasının ardından, çocuklar da "Big Top" (Sirk Çadırına) davet edilmiş ve kendilerine patlamış mısır verilmiş ve diğer ikramlarda bulunulmuştur. Ve daha sonra sizlerin de içinde bulunduğu benzersiz sirk gösterisinin keyfini çıkarmışlardır. Çalışanlarınız paylaşılan bu ekip deneyiminden keyif almaları ve gerçekten unutmayacakları anlar yaşayan çocukların yüzlerindeki keyfi görmeleri sebebiyle burada herkes kazanmıştır.

 

Request a Quote