Barkitecture

Bir köpek evi yapıp süsleyiniz

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
30 - Sınırsız

Hakkında

Bir alet seti ve inşaa malzemeleriyle çalışmakta olan ekiplerin, benzersiz bir köpek kulübesi tasarlayıp inşa etmek için zamanı ve ellerindeki kaynakları etkin bir şekilde kullanmaları gerekmektedir. Daha sonra ekipler, boyası ve verandası gibi ekstra dekoratif unsurları kazanmak amacıyla bir dizi yarışmaya iştirak etmektedirler.

Köpek kulübeleri tamamlandıklarında, izleyicilerinin beğenisine sunulmaktadır. O bölgede bulunan bir hayvan barınağından getirilen köpek kazananı belirlemektedir! "en yaratıcı köpek kulübesi", en iyi takım ruhu" gibi ilave ödüller de verilebilmektedir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Tasarım, dekorasyon, planlama ve inşaat safhalarının belirlenen zaman içinde ve sınırlı kaynaklarla tamamlanması için
ekiplerin, her bir bireyin becerilerini tanımlaması ve proje yönetimi becerilerini uygulamaya koyması gerekmektedir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Ekibinizin yaptığı köpek kulübesi, köpek alma ajansları için bir eşantiyon unsur haline dönüşebilmekte ya da geliri hayvan barınağına gönderilmek üzere açık arttırmayla satılabilmektedir.

Doğru proje yönetimi, herkesin etkinliğe katılımının sağlanmasını ve eldeki göreve odaklanılmasını gerektirmektedir. İnsanlar bu etkinlikte birbirinden farklı özelliklerini, bir ahşap parçasını yaratıcı bir dekorasyon malzemesine dönüştürerek kullandılar. Gerçekten çok eğlenceliydi! Çabaları gerçekten iyi birşeyle sonuçlandığı için de herkes çok memnundu.

Metlife

Request a Quote