Arabian Market

Aile zenginliğini en üst seviyelere çıkarmaya yöne

30 dakikalar - 2 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
12 - Sınırsız

Hakkında

Bu zorlu görev 1800 lü yıllarda ateşkes devletlerinde geçmektedir. Aileler, hurma, deve, balık, baharat, inci, su, para ev diğer tüm önemli bilgilerin ticaretini yaparak, kendi zenginliklerini arttırma konusunda mutabık kalmaktadırlar.

Bu, iletişimin çok önemli olduğu, network oluşturmayı geliştiren ve pozitif ilişkilerin önemini pekiştiren, eğlenceli ve interaktif bir etkinliktir.

"aileler" şeklinde ayrılan ve kendilerine Araplara özgü bir torba ticari mal verilen ekiplere, kendi ailelerinin zenginliğini en üst seviyelere çıkarma görevi verilmiştir. Sorgulama ve müzakere becerilerini kullanarak, diğer ailelerin neye ihtiyacı olduğunu anlamaları gerekecektir. Başarı elde etmek için kazan /kazan çözümünün hayata geçirilmesi zorunludur.

Bilginin, ancak paylaşıldığında bir güç olduğu bilgisi pekiştirilmektedir. Elde edilen sonuçlar oldukça objektif olup, nihai puanlar ekiplerin etkileşimini ve yaklaşımını yansıtmaktadır.

The Arabian Market etkinliği network oluşturma çalışması esnasındaki etkileşimi ve bilginin değerinin açıkça anlaşılmasını pekiştirmektedir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Takımların, amaçladıkları sonuçları maksimize etmek adına müzakere ettikleri ve ticaret yaptıkları hızlı ve zeka dolu bir aktivitedir. Her ne kadar rekabetçi bir egzersiz olsa da, burada en başarılı takımlar, kendi hedeferine odaklanırken bir yandan da kazan-kazan temeline dayalı olarak diğerleriyle işbirliği içinde bulunanlar olacaktır.

Request a Quote