That Was The Year That Was Teamwork Activities

That Was The Year That Was Temalı video gösterimlerinin olduğu Akşam yemeği s

Genel bakış

  • 30 dakikalar - 2 Saatler
  • Kapalı alan ave açık alan
  • Rekabetçi
  • Minimum: 10
  • Maksimum: Sınırsız

Fotoğrafları İzle

Hızlı ve interaktif bu etkinlik, beyin hücrelerinin yanı sıra, ekip çalışmasını da test etmektedir.
That Was The Year That Was Logo

Programın ana çizgleri

Her zaman oldukça popüler olmuş ve oldukça eğlenceli soru cevap etkinlikte, çalışanların birbiriyle kaynaşacağı, etkinlikte bulunan her izleyicinin katılımının sağlanacağı ve her zaman hatırlanacak bir etkinlik olacağı garanti edilmektedir. That Was The Year That Was, sizin en beğendiğiniz soru cevap etkinliklerinin gürültülü bir kombinasyonudur. Arşiv fotoğrafları, fotomontajlar, müzik ve kısa açıklamalar kullanarak, ekipleri bir zaman tünelinin içine çekmektedir.

Anımsama ve gözlem güçlerinden yararlana ekiplerin, doğru cevaplara karar vermek ve puan kartlarını doldurmak için, her üyenin bilgi birikiminden yararlanması ve birlikte hızlı bir şekilde çalışması gerekmektedir. Spor, film, müzik, dünyada gerçekleşen olaylar ve diğer bir sürü konunun yer aldığı sorularla herkes için bir konu bulunmaktadır. Buna ilaveten, sizin izleyici kitlenize ya da konferans mesajınıza ve temanıza uygun diğer sorular da eklenebilmektedir.

Arşiv klipleri ve soruları her zaman eğlenceli olsa da, ekiplerden gelen yorumlar gerçek anlamda etkinliğin amacına ulaşmasını sağlamaktadır. Doğru cevaplar açıklanmadan önce, her tur arasında en eğlenceli yorumlar katılımcılara verilmektedir.

Heyecan yaratmak ve bu soru cevap etkinliğiyle herkesin katılımını sağlamak amacıyla, son soruya kadar kazanan ekibin kimliği saklı tutulmaktadır.

That Was The Year That Was, konferans mesajlarınızın pekiştirilmesini ve takım ruhunun geliştirilmesini sağlarken, eğlenceli ve hafızalardan silinmeyecek bir deneyim yaşatmanın yüzde yüz garanti olduğu şahane bir ekip etkinliğidir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

That Was The Year That Was, herkesin katılımına olanak sağlayacak şekilde geniş çapta konuyu kapsayan oldukça popüler ve eğlenceli bir bilgi yarışmasıdır. Bireylerin farklılıklarının altını çizmekte olup sakin, eğlenceli ve samii bir şekilde diğer insanların bilgi ve becerilerinin takdir edilmesi konusuna dayanmaktadır. Hızlı ve oldukça interaktif bu etkinlik, hafıza ve anımsamanın yanı sıra takım çalışmasını da test etmektedir. That Was The Year That Was, aynı zamanda bol eğlenceli ve kahkaha dolu bir etkinliktir. Etkinlik sona erdikten sonra dahi uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir etkinliktir.

Fotoğrafları İzle

Genel bakış

Temel Ticari Faydalar

  • Eğlence ve Motivasyon
  • Risk yönetimi
  • Yaratıcılığın Teşvik edilmesi
  • Ekiplerin Birleştirilmesi

Soru gönderiniz

Gerekli Alanlar: