Orchestrate Music Corporate Activities

Orchestrate! Takımınız, 2 saat içinde bir senfoni orkestrası ol

Genel bakış

 • 2 Saatler - 3 Saatler
 • Kapalı alan ave açık alan
 • Katılımcı
 • Minimum: 25
 • Maksimum: Sınırsız

Fotoğrafları İzle

Videoları izle

Algıladığınız kısıtlamaların ötesine geçip 2 saat içerisinde bir senfoni orkestrasına dönüşün!
Orchestrate Logo

Programın ana çizgleri

Senfoni Orkestrasının gücünü hissedin... içinde yer alarak!

Keşke bir müzik aleti çalabilseydim dediğiniz oldu mu hiç? Veya bir Senfoni Orkestrasının içindeki müzisyenlerden biri olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiniz mi? Orchestrate! Katılımcılarınızın bir senfoni parçasını birlikte öğrenip daha sonra eksiksiz bir orkestra halinde hep beraber çaldıkları ilham verici, ve çok öğretici bir etkinlik programı - ve tüm bunların hepsi 1.5-2 saat içinde gerçekleşir! Gerçekten de eşsiz ve çok güçlü bir tecrübe paylaşımı yaşanır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Hiç şüphe yok ki, Orchestrate!, en zorlu ve zorlayıcı etkinliklerin başında yer almaktadır. Çalışanlarınızın potansiyellerini en yüksek seviyeye çıkaracak ve daha önceki limitlerinin çok ötesine taşıyacaktır. Bu etkinlik sıkı bir çalışma, ciddi bir konsantrasyon ve gerçek manada bir ekip çalışması gerektirmektedir. Ancak her ne kadar zorlayıcı bir etkinlik olsa da, burada elde edilecek kazanım asla unutulmayacak bir deneyim olacaktır. Senfoni orkestrası etkinliği muhtemelen ekip çalışmalarına verilebilecek en iyi örneklerden birisidir. Katılımcıların heyecanlı ve yaratıcı bir şekilde birbirleriyle uyumlu şekilde hareket etmesi gerekmekte olup farklı görevleri üstelenen kişilerin ortak bir hedef doğrultusunda birlikte çalışmaları gerekmektedir. Bu; sadece gerçek manada müzisyenlerin yaşayabileceği türden bir deneyimdir.

Her zaman müziğin insanlar üzerine önemli bir etkisi olduğu söylenmiştir. Orchestrate! takımınızı yepyeni başarılara hzırlayacaktır.

Kurumsal Sosyal Sorunluluk Fikirleri Kurumsal Sosyal Sorumluluk Logosu

Orchestrate katılımcıları gerçekten bulutların üzerinde hissettiren unutulmaz bir gösteridir. Bu duyguyu sizler de hissetmek istemez misiniz? Siz de tanıdıklarınızı size katılmaları ve Orkestradaki yerleri için sponsor olmaya davet edin. Böyle bir fırsattan gerçekten memnun olacak kişilerin içinde yer aldığı bir hayır kurumuyla ilişkiniz var mı? Etkinlikten önce yerel okullarda öğrenciler arasında yarışmalar düzenleyebilir ve onlara Orchestrate davetiyesi verebilirsiniz. Etkinlik sonrasında ise okullara belirli sayıda müzik aleti bağışlayabilirsiniz.

Fotoğrafları İzle

Video izle

Genel bakış

Temel Ticari Faydalar

 • Konferansa canlılık kazandırma
 • Mükemmeliğin Keşfedilmesi
 • Eğlence ve Motivasyon
 • Proje planlaması
 • Ekip Dinamikleri
 • Ekiplerin Birleştirilmesi

Soru gönderiniz

Gerekli Alanlar: