Two Tribes Team Building Fun Events Venue

Two Tribes Yöreye özgü oyunlar olimpiyatı

Genel bakış

 • 2 Saatler - 4 Saatler
 • Açık alan
 • Competitive and Collaborative
 • Minimum: 20
 • Maksimum: Sınırsız

Fotoğrafları İzle

Videoları izle

Herkese spor yapma şansı veren alternatif Olimpiyat. Two Tribes dünyanın dört bir köşesinden yerel oyunların bir kutlamasıdır.
Two Tribes Logo

Programın ana çizgleri

Herkese spor yapma şansı veren alternatif Olimpiyat. Two Tribes dünyanın dört bir köşesinden yerel oyunların bir kutlamasıdır.

Two Tribes'da yer alan ve dikkatle sıralanmış olan spor yarışmalarının her biri, her türlü fiziksel kabiliyetten kişiye eğlenceli ve destekleyici bir ortam içerisinde spor yapmaları için tasarlanmıştır. Nabızları hızlandırmak için tasarlanmış oyunlardaki deneyimlerin tümü bağlılık, kucaklama ve karşılıklı saygıya temeline dayanır. Two Tribes'ın eşsiz tasarımı herkes için eşit şans tanır, katılımcılara başka hiçbir yerde göremeyecekleri geleneksel sporları tanıtır.

Başlangıçta tüm katılımcı grubu kırmızı ve mavi kabileler olarak iki rakip kabileye ayrılır. Her kabile daha sonra kendi içerisinde eşit sayıda alt takımlar yaratır. Özgün Olimpiyat oyunları her takımın kendine has kabile gösterisini yaratıp sırayla sunduğu ısınma hareketleriyle başlar.

Etkilemek üzere kabile kıyafeti giymiş takımlar daha sonra bir dizi özgün oyunda sırayla yer alırken rakip kabilenin takımlarıyla başa baş mücadele ederler. Takımların kazandıkları puanlar kendi kabilelerinin toplam puanına katkı yapar. Dikkatle yürütülen strateji başarının da anahtarıdır; kurallar, takımların kendi güçlerine orantılı şekilde oynamalarına izin verir, seçilen oyuncuların bazı karşılaşmalarda dinlendirilmesi ve güçlerini tercih ettikleri başka oyunlara saklaması mümkündür.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Katılımcılar, daha çok katılımcı olmayı, konuya daha dahil olmayı ve karşılıklı saygıyı teşvik eden şekilde alışmadık geleneksel sporlarla tanıştırılmaktadırlar. Heyecanlı bir şekilde tasarlanan bu yarışma, ekiplerin bir yandan eğlenirken diğer yandan ekip dinamiklerini de geliştirmektedir. Buradaki başarıya yönelik temel unsur, seçilen sonuçlara ilişkin gücü muhafaza etmek adına bazı yarışmalar süresince seçiln kimi oyunları dinlendirmek suretiyle ekiplerin güçlerini doğru bir şekilde kullanmalarını sağlamaktır.

Kurumsal Sosyal Sorunluluk Fikirleri Kurumsal Sosyal Sorumluluk Logosu

Üçüncü Dünya Ülkeleri ile yerli halkların karşılaştıkları doğa ve çevre tahribatı ile sosyal güçlüklere dair farkındalığı artırmak üzere Two Tribes’ı kullanabilirsiniz. Kazanılan puanlar karşılığı yapılan sponsor bağışları kazanan kabilenin belirleyeceği bir çevre örgütüne verilecek nakit yardıma dönüştürülebilir.

Fotoğrafları İzle

Video izle

Genel bakış

Temel Ticari Faydalar

 • Çapraz fonksiyonel işbirliği
 • Mükemmeliğin Keşfedilmesi
 • Eğlence ve Motivasyon
 • Strateji İletişimi
 • Ekip Dinamikleri
 • Ekiplerin Birleştirilmesi

Soru gönderiniz

Gerekli Alanlar: