Toy Factory team building fun activity

Toy Factory Dezavantajlı gençler için oyuncak yapımı

Genel bakış

 • 2 Saatler - 3 Saatler
 • Kapalı alan ave açık alan
 • Katılımcı
 • Minimum: 10
 • Maksimum: Sınırsız

Fotoğrafları İzle

Videoları izle

Takımınızı oluşturun, süreç yaratın ve ihtiyacı olan bir çocuğa yardım edin. Toy Factory etkililik ve yaratıcılığa odaklı yeni bir Kurumsal Sosyal Sorumluluk kavramıdır.
Toy Factory Logo

Programın ana çizgleri

Çalışma arkadaşlarınızı üretim bandındaki görevleri planlamak için bir proje yönetirken ve yeteneklerini yardıma muhtaç çocuklara oyuncaklar üretmeye adamışken görmek istemez misiniz? İster konferans oturumları arasında ister başka bir kurumsal etkinlik sırasında yapılıyor olsun, Toy Factory toplumun vicdanına hitap eden yeni ve esnek bir takım oluşturma yaklaşımı içerir.

İçerisinde çeşitli şekillerde ahşap oyuncak parçaları bulunan bir torbayı açan takımlardan bunları birleştirmeleri ve iyi kalitede farklı çocuk oyuncakları yapmaları istenir. Üç boyutlu planlar takımlara süreç boyunca yol gösterir oyuncak tasarımının tüm ayrıntılarını katılımcılara sunar. Önemli olan yalnızca kaliteli üretim yapmak değildir, Toy Factory’de malların termin sürelerinde teslim edilmesi de ölçülür. Hedeflerini tutturmak için takımların işbirliği içerisinde birlikte çalışmaları şarttır. Planlama safhasında katılımcılar bileşenleri tanımlar, akışı yönetir, bireysel görevleri üstlenir ve böylece bir üretim hattı oluştururlar. Kalite kontrolleri yapıldıktan sonra oyuncaklar kurumsal renklerde yaratıcı bir şekilde boyanır ve seçilen kuruma bağışlanmak üzere gönderilir. Etkinliğin ikinci safhasında ise takımlardan daha yaratıcı bir beyin fırtınası yaparak bu yeni yaratılan oyuncakların kullanıldığı öğretici ve eğlendirici oyunlar yaratması istenir. Eğlenceli finalde her takım sırayla sahneye gelerek oyuncaklarının oyun değerini en üst seviyeye çıkaran eşsiz etkinliklerini sergilerler. Oyuncaklar ile her türlü oyun malzemelerinin tümü etkinlik bitiminde yerel çocuk hayır kurumlarına, okullara veya bakım evlerine bağışlanır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Gerçek dünyada olduğu şekilde müşteri memnuniyeti elde etmek adına verimli üretim hattı ve kalite kontrol sistemlerinin oluşturulması. Sadece müşteri hizmetleri konularıyla ilgili bir kavrayışa sahip olmakla kalmayıp, yapmış olduğunuz oyuncakların son kullanıcılar özellikle ihtiyaç sahibi çocuklar üzerinde bir etkisi olacaktır.

Kurumsal Sosyal Sorunluluk Fikirleri Kurumsal Sosyal Sorumluluk Logosu

Toy Factory KSS düşünülerek geliştirilmiştir. Diğer etkinliklerimizin KSS kavramı içerisinde nasıl kullanılabileceğini görmek için  CSR page here sayfamızda sıralanmış olan takım oluşturma etkinliklerinin bağlantılarını ziyaret edin.

Fotoğrafları İzle

Video izle

Genel bakış

Temel Ticari Faydalar

 • Kurumsal sorumluluk
 • Çapraz fonksiyonel işbirliği
 • Mükemmeliğin Keşfedilmesi
 • Pratik liderlik
 • Proje planlaması
 • Yaratıcılığın Teşvik edilmesi
 • Ekiplerin Birleştirilmesi

Soru gönderiniz

Gerekli Alanlar: