Corporate Responsibility Header Image
Etkinliklerimizi, ürünlerimiz ve hizmetlerimizin çevreye olan etkilerinin yönetilmesindeki sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Etkinliklerimizi değerlendirdik ve taşıma, enerji kullanımı ve atık üretimi gibi kalemlerinde içinde bulunduğu etkinliklerimizin dikkate değer çevresel boyutları ve etkilerini tanımladık. Bütün etkinliklerimiz KSS politikamız düşünülerek yapılandırılmıştır. Politika Belgemizi Okuyun

KSS Fikirleri

Aşağıdaki spesifik etkinlikler için bir KSS yönelimi ortaya koyduk, bu etkinliklerde sadece mükemmel bir takım deneyimi yaşamakla kalmayacaksınız ama aynı zamanda duyarlılığı artırıp KSS farkındalığı yaratacaksınız. Bu etkinlikler sizin kurumsal KSS Politikanızı yansıtacak şekilde uyarlanabilir ve tümü de güzel Halkla İlişkiler fırsatları sunar.

Takım oyunları etkinliklerine kurumsal sosyal sorumluluk fikirlerini nasıl dahil edebileceğinize dair daha fazla bilgi için bizi arayın
Building A Dream Corporate Social Responsibility Program

Building A Dream

Yeni bir bisikleti doğru bir şekilde monte etmek için her bir katılımcının ekip görevine dahil olmasını sağlayan oldukça güçlü ve inanılmaz derecede tatmin edici bir ekip kurma etkinliğidir.

Go Team Go Give CRS Team Building Event

Go Team - Go Give

Go Team'in hazine avı eğlencesini ve B1G1'ın bağış keyfini bir araya getiren Go Give, en üst düzey Kurumsal Sosyal Sorumluluk etkinliğidir.

Hole In One Indoor Team Building Game

Hole in One

Ekiplerinizi, toplum odaklı, gerekli vuruş sayısından daha düşük sayıda vuruşun yapıldığı bir mini golf turnuvasına getiriniz.

Horses for Causes Outdoor Fun Games

Horses for Causes

Kurumsal Sosyal Sorumluluk etkinliğinin de yer aldığı salıncaklı at yarışıyla sonuçlanan heyecanlı yarış gecesi

Rags To Riches Charitable Team Building Activity

Rags To Riches

Tatminkar bir deneyim yaşatmak için insanların etkileşim halinde olmalarını sağlayacak şekilde (CSR) Kurumsal Sosyal Sorumluluk konusunu canlandıran yardım amaçlı bir ekip kurma etkinliğidir.

Toy Factory team building fun activity

Toy Factory

Takımınızı oluşturun, süreç yaratın ve ihtiyacı olan bir çocuğa yardım edin. Toy Factory etkililik ve yaratıcılığa odaklı yeni bir Kurumsal Sosyal Sorumluluk kavramıdır.

Tree-Mend-Us Team Building Corporate Social Activity

Tree-Mend-Us

Pozitif sosyal ve çevresel etkileri olan ağaç dikme görevidir

barkitecture CSR program

Barkitecture

Ekibinizin yaptığı köpek kulübesi, köpek alma ajansları için bir eşantiyon unsur haline dönüşebilmekte ya da geliri hayvan barınağına gönderilmek üzere açık arttırmayla satılabilmektedir.

Battle of the Big Top Group Activities Team Building

Battle of the Big Top

Battle Of The Big Top, dezavantajlı gençlik için özel bir ortam yaratmak amacıyla kullanılmıştır. Sizler performansınızın tamamlanmasının ardından, çocuklar da "Big Top" (Sirk Çadırına) davet edilmiş ve kendilerine patlamış mısır verilmiş ve diğer ikramlarda bulunulmuştur. Ve daha sonra sizlerin de içinde bulunduğu benzersiz sirk gösterisinin keyfini çıkarmışlardır. Çalışanlarınız paylaşılan bu ekip deneyiminden keyif almaları ve gerçekten unutmayacakları anlar yaşayan çocukların yüzlerindeki keyfi görmeleri sebebiyle burada herkes kazanmıştır.  

Beatswork corporate teambuilding activity

BeatsWork

Beatswork deneyimini hiç yaşayıp bu etkinliğin yarattığı bütünleşme duygusuyla hiç başınız döndü mü? Bunu bir adım  ileriye taşıyıp bu olumlu deneyimi daha geniş bir kitleyle paylaşmaya ne dersiniz? Kurumunuz içerisindeki gönüllülerden bu bölgenizde bulunan gruplarla birlikte sponsor olunan bir Samba Orkestrası kurmak için çalışmalarını ve organizasyon yapmalarını isteyin.

Outdoor corporate team building activity

Breakthrough

Breakthrough'nun öğrenim için harika bir düzlem olduğunu düşünüyor musunuz; peki ayni bir etkinliğe ne dersiniz? Bir okul, gençlik grubu veya hayır işleri kurumuna bir Brakthrough etkinliği bağışlayarak onların da bu etkinliğin uygun öğrenim çıkarımlarından faydalanmalarını sağlayabilirsiniz. Biz de kendi payımıza düşeni yapmak için etkinliği büyük bir indirimle sunacağız.

Uniting Teams with Bridging the Divide

Bridging The Divide

Bridging the Divide etkinliği takımların inşa edip sunacakları her köprü bölümünün sürdürülebilir gelişme ile ilgili yan mesajları içeren rasyonellere göre size özel yapılandırılabilir. Nihai hedef, takımların kaynakları paylaşması, gereksiz gitgelleri en aza bindirmeleri, bütçelerini kontrol etmeleri ve mümkün olan her yerde geri dönüştürülmüş malzeme kullanmalarıdır. Bu, doğa ve çevre üzerinde yapılan her projenin etkisi ve çok farklı paydaşların beklentileri hakkında farkındalık yaratmanın bir yoludur.  

Creative Juices Team Building Challenges Fun

Creative Juices

Creative Juices etkinliği uluslararası faaliyet gösteren bir şirket senaryosu sunar. Yarışmanın ilk kısmında çözülmesi gereken karmaşık  dağıtım sorunları bulunur. Bu bölüm oyunun en önemli kısmıdır ve takımların birlikte çalışarak başarılı bir şekilde karbon ayak izlerini nasıl azaltacaklarını göstermeleri için özel olarak yapılandırılabilir. Bu etkinliğin KSS odaklı şekilde nasıl uygulanabileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen  bizimle temasa geçiniz

Dragon Squad Creative Corporate Fun

Dragon Squad

Şirketinizin seçmiş olduğu yardım kuruluşuna topladığınız parayı arttırmak amacıyla, kamuya açık yerlerde, sokaklarda eserlerinizi sergileyebilirsiniz. Buna alternatif olarak bulunduğunuz yerdeki hastane ya da yaşlı bakımevlerinde performans sergilemek suretiyle dinleyicilere keyifli anlar da yaşatabilirsiniz.

Flat Out F1 Corporate Outdoor Team Building Fun

Flat Out: Formula One

Kendi KSS kuralımıza Catalyst'in bağlılığının bir parçası olarak, global ortaklarımızdan biri yakın geçmişte bu etkinliği bir okula bağışladı. Çocuklar bu dinamik yarışmacı etkinlikten sadece eğitsel yararları almakla kalmadılar kendileri ayrıca bir dernek için hatırı sayılır bir miktar parar topladılar. Etkinlik öncesinde yarışacak olan her takıma kendi F1 imalatları için kurumsal sponsorluk bulma görevi verildi. Henüz daha gelişme çağında tuttuğunu koparan çocuklar için hayli kararkter şekillendirici bir olay! (Ayrıntılı bilgi için bizimle temasa geçiniz.)

Flat Out On The Buses Team Building Fun Challenges

Flat Out: On the Buses

“On the Buses” etkinliği, okullar ve diğer yardım kuruluşları için para toplamak için ideal bir etkinliktir. Ekipler yarış üzerine bahis oynayabilir, ya da bunu bir sonraki seviyeye taşıyarak, etkinlik öncesinde, parası seçmiş oldukları yardım kurumuna gönderilmek üzere otobüsleri üzerine reklam için sponsorluk arayabilmektedirler.

fun team building activity finale

Flat Out: Pyramids

Kurumsal sosyal sorumluluğa yönelik Flat Out Pyramid etkinliğinin kullanımı etkinlik öncesinde olacağından, takımlar piramidin dekorasyonuna ilşkin olarakmüşterilerinden ya da ortaklarından parası sizin seçeceğiniz yardım kuruluşuna gidecek şekilde sponsorluk arayabilmektedirler. Sponsorlarınızı, piramit üzerinde markalarının yer aldığı bir piramit parçasını vererek ya da elde edilen sonuca yönelik olarak bir fotoğraf göndererek ödüllendiriniz.

Flat Out Sleigh Ride Team Building Christmas Fun

Flat Out: Sleigh Ride

Programın bir parçası olarak sarılabilen oyuncakların tedarik edilmesine dikkat ediniz. Kızak yarışında kullanıldıktan sonra bunlar çocuklara yardım olarak bağışlanabilmektedir.

Funk The Junk Team Bonding Activities

Funk the Junk

Funk the Junk, geri dönüşüm ve kaynak yetersizliği konusunu gündemimize almak amacıyla hazırlanmış bir etkinliktir. Burada herşey gerçekten geri dönüştürülmüştür. Bu ürün ciddi manada "yeşil" değerleri ortaya koymakta olup, bu girişimde bulunan herkesi heyecanlandıracaktır.

Haute Couture Creative Team Building Challenges

Haute Couture

Sürdürülebilir bir ton ayarlayınız ve Haute Couture çizginizi belirleyiniz ve sayede koleksiyonlar sadece geridönüşümlü ya da geri dönüştürülebilir malzeme kullanacaklardır. Kazanan takım mı? Elbette kazanan olacak ancak kazanan süslü hediyeler almak yerine seçmiş oldukları yadım kuruluşuna onlar adına bağışta bulunulacaktır. Moda endüstrisinde eleştiri olmazsa lmazdır, bu sebeple neden üçüncü dünya ülkelerindeki çocukların sömürülmesi ve çalıştırılmasına karşı çalışmalarda buluna bir organizasyona yardımcı olmayasınız?

How The West Was Won Leadership Team Building GAmes

How The West Was Won

How The West Was Won ‘Second Life’ın tarihi bir benzeridir. Karmaşık oyun yapısında katılımcıların kendi eylemlerinden sorumlu oldukları ortak bir çevre kurulur. Catalyst oyunun içeriğini sürdürülebilir ve etik iş uygulamalarının farkındalığını artırmak amacıyla yapılandırabilir. Müşterilerimiz bu platformu kendi iş prensiplerini keşfetmek amacıyla kullandılar; toplum için yarattıkları değer, çevresel etkiler, kaynakların kullanımı ve bunların çalışanların hayatı üzerindeki etkileri.

Making the News Team Building Reporter Fun Game

Making The News

Bu etkinlikte sıklıkla katılımcılardan geleceğe yönelik haberler yapılması istenir. Bu durum da sizin kendi KSS bildirinizdeki öğeleri keşfetmek için çok uygun bir araç oluşturur: yarının haberlerini öngörmek katılımcıların çevre üzerindeki kendi bireysel etkinlerini ve bağlılık duyulan KSS kurallarını sürdürmek üzere hangi adımların atılabileceğini keşfetmeleri için mükemmel bir çıkış noktasıdır.

Need 4 Speed Table Game Team Building Activities

Need 4 Speed

Need 4 Speed için kullanılan arabalar yüksek kaliteli ve dayanıklıdır. Takım oluşturma çalışması sonrasında dilerseniz bunların bir kısmını veya hepsini bir derneğe bağışlayabilirsiniz.

Orchestrate Music Corporate Activities

Orchestrate!

Orchestrate katılımcıları gerçekten bulutların üzerinde hissettiren unutulmaz bir gösteridir. Bu duyguyu sizler de hissetmek istemez misiniz? Siz de tanıdıklarınızı size katılmaları ve Orkestradaki yerleri için sponsor olmaya davet edin. Böyle bir fırsattan gerçekten memnun olacak kişilerin içinde yer aldığı bir hayır kurumuyla ilişkiniz var mı? Etkinlikten önce yerel okullarda öğrenciler arasında yarışmalar düzenleyebilir ve onlara Orchestrate davetiyesi verebilirsiniz. Etkinlik sonrasında ise okullara belirli sayıda müzik aleti bağışlayabilirsiniz.

Peak Performance Interactive Team Building Leadership Game

Peak Performance

Peak Performance'ın kalıcı etkisinin, oyunu oynayan bireylerle sınırlı kalmamasını sağlayınız. Tüm ekiplerin kolektif puanını etki yaratmaya çeviriniz! Catalyst Global network'ünde yer alan seçilmiş yardım organizasyonlarından, B1G1'den projeler seçiniz ya da kendi seçtiğiniz yardım kuruluşuna bağışta bulunuz.

River Runner Indoor Fun Game

River Runner

River Runner simulates a commercial business operating in an environmentally sensitive environment. The depth of game structure allows the game to be specially tailored to explore ethical issues such as community liaison, conservation, responsible practice, resource management and the socio-ecomonic impact of tourism on a fragile economy.

StreetBeat

Streetbeat sürdürülebilirlik konusunda çok güçlü mesajlar aktarır; çöp tenekeleri gibi temel aletlerin enstrüman olarak kullanılması sınırlı kaynaklar ile ne denli güçlü sonuçlara ulaşılabileceğinin güzel bir örneğidir. Bu tasarım, katılımcıların getirdikleri veya buldukları dönüştürülmüş malzemelerden kendi enstrümanlarını yapmalarıyla bir ileri seviyeye çıkarılabilir.

Team Torque Fun Corporate Events

Team Torque

Team Torque, Kurumsal Sosyal Sorumluluk girişimleri için ideal bit etkinliktir. Okullar, hastaneler ve Afet Yardımları için para toplamak için kullanılmaktadır. Etkinlik öncesinde ekipler, arzu ettikleri hayır işleri için araçlarına sponsorluk aramaktadırlar. Diğer durumlarda, ekipler kazana araç üzerine bahis oynamakta ve kazanan da kazandığı miktarı bağışlamaktadır.

The Big Picture Team Building Corporate Events

The Big Picture

Takım oluşturma etkinlikleri pazarındaki bilinirliği nedeniyle Big Picture çok başarılı bir oyundur ve birçok müşterimiz bunu topluma birşeyler verme amacıyla da kullandılar. Müşterilerimizden bazıları Big Picture'ın dekoratif yanından yararlanarak bakım evleri, hastane ve ana sınıfı duvarlarını renklendirip aydınlatmak için kullandılar. En popüler KSS boyutu ise yapılan Big Picture'ın vakıf ve dernekler için açık artırmaya sunulup elde edilen gelirin bağışlanması olmuştur.

Two Tribes Team Building Fun Events Venue

Two Tribes

Üçüncü Dünya Ülkeleri ile yerli halkların karşılaştıkları doğa ve çevre tahribatı ile sosyal güçlüklere dair farkındalığı artırmak üzere Two Tribes’ı kullanabilirsiniz. Kazanılan puanlar karşılığı yapılan sponsor bağışları kazanan kabilenin belirleyeceği bir çevre örgütüne verilecek nakit yardıma dönüştürülebilir.

You Bet You Can Team Building Performance Activities

You Bet You Can

Bu etkinliğe yapacağınız bir eklemeyle takımlar tarafından toplanan puanlar şirketinizce bir dernek veya hayır kurumuna yapılacak nakit bağışa dönüştürülebilir.   Bakın sistem nasıl işler: • Her görevdeki performanslarına uygun olarak takımlara yıldız puanlar verilir. • Yarışma sonunda bütün takımlar kendi yıldızlarını toplarlar; kazanan takıma bir ödül verilir ve herkes tarafından kutlanır. • Şirket yetkilisi etkinlik sırasında kazanılmış bütün yıldızların bir nakit oranıyla eşleştirileceğini açılar. Ör: 1 yıldız = 100TL vs. • Kurumunuzun desteklediği dernekleri temsilen birkaç adet şeffaf kutu bulundurulur. • Takımlar topladıkları yıldızları takım üyeleri arasında eşit miktarda ayırır. • Tüm katılımcılar kişisel olarak desteklemek istedikleri derneğe kendi yıldızlarını verirler.