Catalyst Teambuilding Türkiye Hakkında Header Image

Mükemmellik için bir kişiden fazlası gerekir. Bir takım gereklidir. Gerçekten iyi bir takım! Aynı bizim size kurmanız için yardım edeceğimiz takımlar gibi.

Hakkımızda

Catalyst Teambuilding'de biz özel bir takım oluşturma deneyimi yaşatmak için özel bir takım gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle ekibimiz dikkatle seçilmiş, yüksek becerilere sahip ve son derece iyi eğitilmişlerdir. Birlikte hepimiz kendimizi dünyanın en iyi takım oluşturma programlarını sunmaya adadık.

 

Orijinal, Kanıtlanmış & Tutkulu

Biz, orijinal, kanıtlanmış ve tutkuluyuz ve bizim dinamik etkinliklerimizin kilit noktası da sahip olduğumuz bu değerlerdir.

 

Yaratıcı takım oluşturma deneyimi yaşatma alanında liderliğimiz geniş kabul görmektedir - bunların birçoğu ödül kazanmış ve sektörümüzde standart olmuştur - bizler sürekli olarak mükemmellik çıtasını her seferinde daha da yükseğe taşıyarak yeni takım oluşturma ve motivasyon tasarımları yaratıp geliştiriyoruz.

Ayrıntılara verilen önem, yüksek standarttaki uygulama, geniş tecrübemiz ile geniş yelpazedeki müşteriye özel yapılandırılmış ve hazır paket etkinliklerimizle size ve tüm müşterilerimize riskten arınmış deneyim sunuyoruz.

 

Bizler katılımcılarımızı eğlendirme, bireylere başarıya ulaşmasında ilham verme ve kurumunuzda değişim yaratmaya yardım etme konusunda tutkuluyuz. Aynı şekilde sizlere sunduğumuz etkinlik her ne olursa olsun eğlenmeniz gerektiğine inanıyoruz.

Gerek vaka çalışmalarımız gerekse müşteri yorumlarımız bu uygulanan bu değerlerin gerçek yaşam kanıtlarını sunuyor ve takım oluşturma etkinliklerimizin sunabileceği kanıtlamış faydaları gösteriyor.

 

Sizlerle ilişkimiz

Eşsiz etkinliklerimiz konferans, eğitim programı veya kurumsal kutlamaların tamamlayıcı bir parçası olmak üzere tasarlanmış ve sizin kurumsal değerleriniz, markanız ve kültürünüzle iç içe geçmiştir.

 

Etkileyici yaratıcı ve yenilikçi takım oluşturma etkinlikliği programları portföyümüz bizim en iyi bilinen yanımız olmakla beraber, biz aynı şekilde etkinliklerimizi her türlü şarta, hedefe veya dünyanın herhangi bir yerindeki katılımcı grubuna göre de uyarlayabilme yeteneğimiz ve bunları hazırlamadaki hassas detaycılık, zamanında ve bütçe içinde teslim gibi yeteneklerimizle de tanınırız.

Aynı şekilde hem büyük hem küçük şirketlerle de çalışırız. İş dünyasının HSBC, Deloitte ve Serco gibi büyük oyuncularının yanı sıra her biri eşsiz ve yakımlarının potansiyellerini maksimize etmek isteyen küçük şirketlere de çözüm ortağı oluruz.

 

Etkinliğiniz

Artık bizim kim olduğumuzu ve neler yaptığımızı öğrendiğinize göre bizi arayın, bizler de sizinle tanışalım ve nasıl bir takım oluşturma gereksinimiz olduğunu görelim.