Training Header Image

Geribildirim… olsun mu?

Catalyst etkinliklerinin yapılandırılmasındaki güzel yön, öğrenim çıkarımlarının zaten kendi kendilerini anlatmasıdır. Ne var ki geri bildirim sürecini bir adım ileriye taşımanın uygun olacağı zamanlar da vardır.

 Belki müşteri-tedarikçi ilişkisini iyileştirmek veya coğrafi olarak dağınık bir operasyondaki yığılma mantığını açmak gibi belirli bir ihtiyacınız vardır. Daha derinlikli sorunlarla uğraşırken, portföyümüzdeki uygun etkinlikleri de kapsayan size özel bir çözüm tasarlamaları için eğitimcilerimizden biriyle bir görüşme talep etmenizi tavsiye ederiz. İçerisinden seçebileceğiniz çok geniş bir yelpazedeki etkinliklerimizle, hazır tasarlanmış yaklaşım isteyenleriniz için, çalışanlarınızı zorlayacak, analiz için bir platform oluşturacak ve sürekli iyileştirme adına tartışma yolu açacak bir etkinlik kesinlikle bulunacaktır.

Neden Catalyst?

Catalyst eğitim programları bir tavır ve amaç taşır. Biz, katılımcıları ağızlarına beslemeyiz; biz, onların başarı veya başarısızlığın insanların takım halinde çalışmalarına bağlı olacağı gerçekten işleyen senaryolar yaratmalarına izin veririz. Zaman zaman da ortak bir hedefe ulaşmak için diğer takımlarla ağ oluşturmaya ihtiyaç vardır fakat diğer hallerde rekabetçi bir etkinlikte en başarılı takımlarca gösterilen beceriler diğer takımların onu aşması, en iyi uygulamayı paylaşması ve üretkenliği artırması için model oluşturur.
Takım oluşturma… pis bir sözcük mü?

Takım oluşturma etkinliklerine çoğunlukla korku ve şüpheyle yaklaşılır; bizler bunu anlıyoruz ve katılımcıların kendilerini rahat hissedecekleri, ödüllendirilecekleri zekâ ürünü gayet eğlenceli etkinlikler tasarlarız.

Sonuç!

Takım çalışmalarını gözlemlemede 20 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olarak, iyi bir takımın nasıl anlaştığını, bireylerin performansını artırmak için neyin motive ettiğini ve neden bazılarının başarılı olup diğerlerini başarısız olduklarını biliyoruz. Bunları sizlerle paylaşmak, takımlarınızın performansını ve en önemlisi de kârlılığınızı iyileştirmek istiyoruz. Dünyanın farklı bölgelerinde çözüm ortaklığını yaptığımız şirketlerle devam eden tekrar işlerimiz başarımızı ve daha da önemlisi müşterilerimizin başarılarının yansımasıdır. Eğer sizler de yatırımınızdan geri dönüş bekliyorsanız CATALYST’ten daha öteye bakmanız gerekmez.