3 Ocak 2013

Yeni yıla güzel haberlerle giriyoruz: 2012 yılı Aralık ayında, Noel gecesinde, ekip kurma etkinliği firması Agentura ÜPAS, Litvanya, Letonya ve Estonya'da Catalyst Teambuilding aktiviteleri düzenlemek üzere münhasır temsilcilik sözleşmesi imzalamış bulunmaktadır.

Ekip kurma etkinliği piyasasında 5 yıllık tecrübesi ve geniş kurumsal müşteri listesiyle Agentūra ŪPAS (özellikleri yukarıda belirtilmiştir) bu piyasadaki, potansiyelimizi hayata geçirebilmek için mükemmel bir ortaktır. Konu yeni ortaklıklar kurmaya ve dünyanın her yanında bulunan ekip kurma etkinliği profesyonellerinden oluşan sıkı bir network'e sahip topluluğumuzu daha da geliştirmek olduğunda, "uygun kişileri" bulmak için çok çalışıyoruz. Agentūra ŪPAS'ın eğlenceyi seven ekibi, Catalyst kültürüne kesinlikle çok büyük bir değer katacaktır.

Geçtiğimiz birkaç yıldan bu yana, kendimizi; bu konudaki şöhretimizi muhafaza etmek istediğimiz, geniş çaplı ekip kurma aktivitesi portföyüne sahip, Litvanya'daki önde gelen ekip kurma etkinliği operatörü olarak konumlandırmış bulunuyoruz. Catalyst ile yapmış olduğumuz ortaklık sayesinde, artık müşterilerimize çok hızlı bir şekilde benzersiz ekip kurma etkinliği çözümleri arasında daha fazla seçenek ve çeşitlilik sunabilecek ve bu sayede her zaman zirvede olacağız. Catalyst ürün geliştirmeye odaklanacak ve bizler de satış ve uygulama konusuna odaklanacağız.

Baltık Bölgesinde, içeriğie yönelik teşvi edici etkinlik sektöründe göze çarpan artış söz konusu olup bu içerik müşterilerinin de ekip kurma etkinliği deneyimleri açısından yüksek beklentileri bulunmaktadır. Catalyst, takımoyunlarının tasarlanması konusunda gelindiğinde kalitesi ve inovasyonuyla ünlüdür ve konu uygulamaya geldiğinde de bizim oldukaç profesyonel bir yanımız var, ikimiz birlikte kazana taraf olacağız!

Darius Lomsargis, Agentūra ŪPAS Müdürü

Vilnius, Riga ya da Tallinn'de ekip kurma etkinliği, harekete geçirici konferans, kaynaştırma toplantısı, işyeri dışındaki aktiviteler veya interaktif iş simülasyonları arıyorsanız, lütfen aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.t www.catalystteambuilding.lt