12 Mayıs 2014

Dünyaynın önde gelen ekip kurma etkinliği firmalarıyla anlaşmalar yapmaya devam edeceğiz. Bu sefer yönümüzü kuzeye, Finlandiya'ya çevirdik ve Seikkalu firmasını küresel ortaklarımıza katmaktan guru duyuyoruz.

Seikkailu,Catalyst takım aktivitelerini Finlandiya'da gerçekleştirmek için münhasır lisans almıştır. Ekip kurma etkinlikleri söz konusu olduğunda, Seikkailu olağanüstü katılımcı etkinlikleriyle ünlü olup, Finlandiya'daki etkinlik düzenleme pazarında, lider bir organizasyondur. Bugünlerde, Finlandiya ekiip kurma etkinliği pazarına büyük bir dinamizm getirmeye hazırlanmaktadırlar.

Finlandiya'daki önde gelen açık alanda ekip kurma etkinliği düzenleyen firmalardan birisi olarak, Catalyst'in ilerleyişini daima dikkatle izlemekteydik. Aynen Seikkailu gibi, bulundukları sektörde dürüstlük seviyesini her zaman en üst seviyede muhafaza etmişlerdir ve bizlerde bu nedenle, ekip kurma etkinliği profesyonellerinden oluşan bu Network'e dahil olmaktan gurur duyuyoruz.

Bir Finlandiya markası altında, çalışanları teşvik edici nitelikte hizmetler sunan firma olmamızın yanı sıra, her destinasyonda yerel olarak operasyonu yürütebileceğimiz en yaratıcı ve güvenilir ortaklarla çalıştığımız bir çok ülke dışı işimiz de bulunmaktadır. Catalyst topluluğununbirüyesi olmakla birlikte, müşterilerimize saygın ekip kurma etkinliği tedarikçileri temini konuduna bunu bize büyük bir rekabet avantajı ve güven sağlayacağını düşünüyoruz.Catalyst'in burada gerçekleştirmiş olduğu şey, küresel ölçekte hiçbir organizasyonun bağımsız ekip kurma etkinliği firmasını bu şekilde bir araya toplayamayacak olması açısından da gerçekten benzersizdir.

Dünyanın her yerinden ekip urma etkinliği tedarikçileri işe bir araya gelmeyi, ürünlerimizi, deneyimlerimizi, bilgi birikimi ve sahip olduğumuz en iyi deneyimleri birbirimizle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz. Bu sayede, bize özgü araçlarla elde ettiğimiz, insanların performans gelişimi, bilgi birikimi ve teknikleri konusundaki deneyimimizi de paylaşacağız.

Timo Heinaro, İdair Müdür, Seikkailu

Finlandiya'dak her türlü etkinliğiniz için, Seikkailu olarak, açık alanda ve kapalı mekanlarda düzenlenecek, birbirinden farklı konferans etkinliler, iş oyunları, network egzersizleri ve olağanüstü seviyede motive edici etkinlikleri bünyemizde barındırmaktayız. Seikkailu, 10 delegenin katıldığı ufak bir toplantıdan 1000 kişinin katıldığı konferanslara kadar, ekip kurma etkinliği ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanıma sahip bulunmaktadır.

Catalyst Global dost canlısı Finlandiya'lıların topluluğa katılmasından memnuniyet duymaktadır!

Acil anahtar teslimi aktivite paketleri ya da size özel hazırlanan detaylı çözümler için lütfen aşağıdaki adresle irtibata geçiniz:

timo@seikkailu.fi