19 Aralık 2012

Yeni bir üyemizi Catalyst Global Netowrküne katmaktan oldukça gurur duyuyoruz.

Dün itibariyle Dani Polajnar (Team Building Academy Müdürü) ve Luka Jan (Proje Müdürü), bu heyecan verici yeni ortaklığın şeklini belirlemek üzere Londra'daki Grosvenor Hotelde Catalyst Müdürleri, Mark Davenport ve Rob Yeung ile bir aray gelmiş bulunmak tadırlar.

Team Building Academy (TBA), kaliteli takım kurma programlarına dayanarak, takım çalışmalarını teşvik etmeye yönelik bir organizasyondur. Bunlara ilaveten firma aynı zamanda, takım çalışmaları üzerine gerçekleştirdikleri araştırma ve danışmanlık çalışmalarının yanı sıra inteaktif takım kurma etkinlikleri, iş seminerleri ve konferansları organize etmektedir.

Ljubljana da bulunan merkez ofisleriyle artık, Slovenya, Avusturya, Macaristan ve Hırvatistan'da benzersiz Catalyst Takım kurma etkinliklerini sunmaktadırlar.

Catalyst Direktörü Mark Davenport: “Team Building Academy sadece bu yıl içinde bizimle mümhasır lisans anlaşması imzalayan dördüncü takım kurma etkinliği firmasıdır. Birçok takım kurma etkinliği firması, kendi portföyleri içinde Catalyst yaratıcı takım programlarını konumlandırmanın değerini gördüğünden, bu bizim global anlamda genişlememizin gerçek bir mihenk taşı olmuştur. En büyük başarı hikayelerinden bazıları, kendi bölgelerindeki müşteriler tarafından oldukça saygı duyulan profesyonel takım kurma etkinliği operatörleriyle yapılan ortaklıklar sayesinde gerçekleşmiştir. İşte burada TBA bütün bu özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.” şeklinde düşüncelerini belirtmektedir.