12 Mayıs 2014

Strauji tuvojoties pasaules kausam, nav labāka brīža, kad izbaudīt Dienvidamerikāņu futbola enerģiju un kaisli. Vārtii!! (Goall!!) ir ne tikai ļoti jautra, bet arī biznesa analoģijām pilna aktivitāte, kas padara šo unikālo komandu izaicinājumu vēl jo vērtīgāku.

Ierobežotā 2 – 3 stundu laikā jūsu personālam būs ‘jāmenedžē’ savas komandas talants, lai nonāktu līgas izlasē. Dalībnieki piedzīvo spiedienu, ar ko jāsastopas mūsdienu futbola menedžeriem – spēlētāju trenēšana, sarunas ar atbalstītājiem, un visbeidzot mērķu nospraušana!

Šajā spēlē par punktiem pienākas balvas un visvairāk punktu ir komandai, kas stratēģiski menedžē laiku un resursus, lai sasniegtu vislabākos rezultātus.

Goall Brazīlijā ir izstrādājis mūsu vietējais partneris Conquistar un tagad tā kļuvusi pieejama visā pasaulē tikai Catalyst Teambuilding reģionālo partneru tīklā.

Mēs esam patiesi lepni ieviešot futbola kaislības arī komandu saliedēšanas pasaulē. Goall jau tagad ir ļoti populārs šeit Brazīlijā un daudzkārt pārdots korporatīvajai klientūrai. Šeit redzamajos attēlos ir Libra Group (vispasaules ostas un lidostas). Tā bija konference 350 dalībniekiem, bet uzdevumu tikpat labi var veikt arī mazākās grupās, sākot no 30 dalībniekiem

Elvess Kosta (Elves Costa) no Conquistar Brazīlijā

Lai uzzinātu vairāk un aplūkotu šī pasākuma video lūdzu, uzklikšķiniet šeit