1 Eylül 2015

Catalyst Global, Catalyst ekip kurma etkinliği ürünlerinin, Kolombiya'da satışı ve dağıtımına yönelik lisans sahibi olan Kadoma ile kurduğu yeni ortaklığı ilan etmekten heyecan duymaktadır.

Kadoma, merkezi ofisi Bogota'da olan Colombia'da yerleşik olarak kurulmuş bir ekip kurma etkinliği be eğitim işletmesidir. Uzman ekibi, yerel işletme ve organizasyonların yanı sıra Colombia'daki dahili MICE pazarında faaliyet göstrmekte olan artan sayıdaki çok uluslu kurumlara yönelik olarak, Bogıta, Cartagena ve Medelin gibi ana merkezler dahil olacak şekilde Colombia'nın her yerinde programlar yürütmektedir.

Catalyst Global CEO'su Guy Baker, hemen yanıbaşındaki Brezilya firması Conquistar'dan uzman etkinlik yöneticisi Elves Costa ile birlikte, bir personel eğitim programına katılmak üzere Colombia'yı ziyaret etmiş bulunmaktadır.

"Kadoma ile kurulan ortaklık, Catalyst Ekip kurma etkinliklerinin, bizim yüksek standartlarımıza uygun olarak Colombia'da satılmasını ve uygulanmasını sağlayacaktır. Kalıcı sonuçlar verecek olan ekip kurma etkinliği deneyimlerine odaklanmış dost canlısı ve bilgili Kadoma personelinden çok etkilendik. Catalyst Global kültürünün de yansıtılmasının yanı sıra, Kadoma'nın yerel Kolombiya gençliğini güçlendirme organizasyonlarıyla olan ilişkisi de aynı oranda etkileyiciydi."

Guy Baker CEO | Catalyst Global

Daniel, Catalyst Global ile yapmış oldukları bu ortaklığı, kapalı mekan etkinlikleri ve interaktif iş oyunlarına yönelik olarak gerçekleştirdikleri operasyonları genişletmek açısından heyecan verici bir fırsat olarak görmektedir. Düynyanın her yerindeki Catalyst Global ortaklarıyla işbirliği yaparak elde edilebilecek bilgi birikimiyle ilgili olarak duyduğu heyecanı ifade etmekteydi.

"Dünyadaki en büyük ve en iyi ekip kurma etkinliği programı tedarikçisi olan Catalyst Global'in bir üyesi olmak için devler arasında yürümekten onur ve gurur duyuyoruz. Bu ortaklık sayesinde Kadoma Outdoors/Catalyst Kolombiya, en iyi, en çok bilinen ve en farklı inovatif ekip kurma etkinliği programlarını Kolombiya pazarına sunabilmektedir."

Daniel TrujilloKadoma Outdoor Kurucu ortağı ve İdari Müdürü

Catalyst Ekip kurma etkinliği programları arasında her zaman popülerliğini koruyanFlat Out Formula One, Need 4 Speed, The Big Picture ve Go Team, artık, Kadoma'nın inovatif, katılımcı, ve eğlenceli ekip kurma etkinliği programları arasına katılmış bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için ya da Kadoma'nın bünyesine yeni katılan Catalyst ekip kurma etkinliği programlarını Kolombiya'da ilk kez deneyimlemek için lütfen aşağıdaki adres ziyaret edinizKadoma website ya da, hemen üstün vasıflara sahip etkinlik koordinatörlerimizden biriyle bu numaralardan irtibata geçiniz: +57 317 3742026.

Website : www.kadoma.co