9 Haziran 2016

Catalyst Global, Avrupa'da yoluna devam ediyor. Çek Cumhuriyetindeki en son gerçekleştirdiğimiz ortaklığın ardından, Polonyalı ekip kurma etkinliği uzmanı ExProfesso ile stratejik bir anlaşmaya varılıyor.

2003 yılında kurulan ExProfesso'nun, simülasyon oyunları ve canlandırma aktiviteleri konusunda geni çapta deneyimi ve yaratıcılığı bulunmaktadır. Catayst topluluğu, işbirliği ve elde edilen bilgilerin paylaşılması prensipleriyle kurulmuştur. ExProfesso'nun, network'e katkıda bulunacak "oynanabilirlik sezgilerin"den heycan duymaktayız.

Neden Catalyst?

“Her zaman, müşterilerimizi "yeni birşeylerle" "yeniliklerle" şaşırtmak için yenilikçi olmamız gerekiyor-bu sebeple aynen müşterilerimiz gibi bizler de, sürekli yeni fikirler arıyoruz ve bu konuda durmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz;) İşte bu nedenden dolayı, Catalsyt Global ekip kurma etkinliği ağına çok inanıyoruz. Ve hepinizle işbirliği yapmaya can atıyoruz!”

Monika Dymacz (ExProfesso Müdürü)

Ekip kurma etkinliği sektörünün Polonya'daki geleceği nasıl olacak?

Polonya ekibiyle çok değerli vakit geçirdiğim için şunu biliyorum ki, Catalyst Global ekip kurma etkinliği network'ümüzdeki diğer ortaklarımızda olduğu gibi, onlar dakültür, bilim, spor ve insani gayretlerden esinlenmişlerdir. Bununla birlikte, ekip kurma aktivitelerini tasarlarken bir "Millenial" yaklaşımı benimsemişlerdir. Fresh Biz, Beat Box ve Big Picture gibi "sorun çözme" oyunların artık Polonya'da olmasından büyük bir heyecan duymaktayız.“

Mark Davenport, Catalyst Global Müdürü

Ekibinizin verimliliğini kuvvetlendirmek için Polonya'da güvenilir bir ortak arıyorsanız, lütfen ExProfesso ile irtibata geçtiğinizden emin olunuz.