19 Ağustos 2015

Catalyst Global, Catalyst ekip kurma etkinliği ürünlerinin İsrail'de satışı ve dağıtımı için münhasır lisans alan Challenge Group ile yeni kurmuş olduğu ortaklığı ilan etmekten heyecan duymaktadır.

Challenge Group, geniş kapsamlı bir ekip kurma ve eğitim firmasıdır. Tel-Aviv'deki Merkez Ofisiyle, İsrail'in her yerinde eğlenceli ve motive edici ekip kurma aktiviteleri düzenlemektedir.

Challenge Group, birinci sınıf deneyimler kazandırdığı için kendisiyle gurur duymakta ve çılgınlık yapıp bunun keyfini çıkarmak üzere insanları davet etmekten memnuniyet duymaktadır! Firmanın, açık alan faaliyetlerinden çok hoşlanan, sörf, kayak, binicilik, kürek ve diğer pek çok maceraya tutkula bağlı profesyonel ve kendisini bu işe adamış personeli, her daim gülüp eğlenirken, inovasyon ve yaratıcılık yardımıyla eğlenceli ve olağanüstü arazi şartlarında etkinlik hazırlama konusunda uzmandırlar!

10 yıl öncesinde, Assaf & Liron Yakobi kardeşler tarafından, ufak gruplara yönelik olarak Açık alanda eğitim faalyetleri firması olarak kurulmuştu. Ticari Danışmanlık ve İsrail Ordusundaki geçmişlerine bakıldığında, büyük çaplı kurumsal etkinlikler için firmaya özel ekip kurma etkinliği çözümleri konusunda hızlı bir şekilde ilerldikleri görülmektedir. Günümüze gelindiğinde, binlerce insanın katıldığı devasa etkinlikler düzenlemişlerdir, bunları arasında geçtiğmiz yıl düzenledikleri, çok zorlu çamurlu koşullar ve farklı engellerin bulunduğu ağaçlar arasındaki parkurda 5000 kişinin koştuğu İsrail'İn ilk engelli yarış festivali bulunmaktadır (resimleri gösterilmektedir)!

Kurucu müdür, Assaf; Catalyst Global ile gerçekleştirmiş oldukları bu ortaklığın, dünyadaki en inovatif ve faydası kanıtlanmış ekip kurma programları ve aktivitelerinin İsrail'e getirlmesi açısından heyecan verici bir fırsat olarak görmektedir.

“Her geçen günbüyümesini sürdüren Catalyst Team Building network'ünün bir parçası olmaktan gurur duymaktayız ve dünyanınher yerinde fikir birliğinde olduğumuz diğer insanlarla iş birliği yapmak ve bilgilerimizi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Catalyst ürünlerinin, İsrail'deki ekip kurma etkinliği sektörüne yeni bir boyut kazandıracağına, firmaya özel etkinlik hazırlama konusunda sahip olduğu yüksek standartlarının muhafaza edileceğine ve müşterilerin taleplerinin kalıcı çözümlerle karşılanmasını sağlayacak şekilde faaliyetlerde bulunulacağına kesinlikle inanıyoruz. Catalyst Global ekibinde olduğu şekilde bizler de aynen zorlukları seviyoruz, takım oyuncusuyuz ve gülmekten& eğlenceden keyif alıyoruz!”

Assaf Yakobi, İdari Müdür | Challenge Group

Challenge Group ile gerçekleştirilen ortaklık, Catalyst ekip kurma etkinliği ürünlerinin, israil'deki yüksek standartlarımıza göre satılı uygulanmasını sağlyaxak stratejik bir harekettir. Assaf & Liron ve ekibinin Catalyst Team Building Network'e hatmış oldukları keyif, enerji, yetenek, ve öngörülerden dolayı heyecan duymaktayız...”

Mark Davenport, BDM | Catalyst Global

Challenge Group en çok kullanılan ve test edilen Catalyst ekip kurma etkinliği ürünlerinden bazılarını İsrail pazarına sokmak suretiyle buradaki çalışmalarınıa başlamış bulunmakta olup bunlar arasında;Flat Out Formula 1, Big Picture, Need 4 Speed, River RunnerBridging the Divide ve Two Tribes, sayılabilmektedir..

Challenge Group hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki adresi ziyaret ediniz:www.clg.co.il