2 Mayıs 2012

Catalyst, Takımkurma aktivitelerini Hindistana getirmek adına Bangalore'de d'frens ile birlikte heyecan verici yeni bir ortaklığa girmiş bulunmaktadır.

İsimlerinden de belli olduğu gibi,d'frensgerçekten 90 lı yıllarda Bangalore'de çalışırken tanışan bir grup eski arkadaştan meydana gelmiştir. Dünyanın çeşitli yerlerinde birlikte iş yapma fırsatı buldukları 20 yılı aşkın arkadaşlıklarını sürdüren dostlar, kendi işlerini kurma niyetiyle bir araya gelmiş bulunmaktadırlar.

İşletme dalında aldıkları yüksek eğitim sayesinde güçlü bir iş planı hazırlamışlar ve 2005 yılında, pratiğe ve deneyime dayalı olarak çalışanlarınkatılımını öngören, benzersiz çözümler üretme niyetiyle doğmuştur (bu arada d'feens in aynı zamanda "farklılıklar" olarak da telaffuz edildiğine dikkat ediniz.

Günümüzde, d'frens Hindistanın her yerinde, yaratıcılıkları, müşteriyeözel çözümleri ve organizasyonel ihtiyaçlara işaret eden takım kurma etkinliklerini uygulama yeteneğiyle bilinmektedir. Bu adamlar hem zeki hem de yaratıcıdırlar. Hindistan'daki en yaratıcı takım kurma etkinliği firması Catalyst Global ile güçlerini birleştirmeden çok kısa bir süre önceydi. Çok kısa bir süre içinde Catalyst portföyünden geniş çaplı bir takım kurma aktivitesini başarılı bir şekilde gerçekleştirmişlerdi ve biz de bu sebeple onların oyunlarını küresel network ağımız sayesinde yaymayı düşünüyoruz.

Ekip Bangalore'de konuşlanmış olup, Goa konferans endüstrisine kolay erişim sağlamaktadır. Ancak Delhi'de ve Mumbai'de çok fazla aman harcamışlardı ve elbette Hindistan'ın her yerinde takım kurma oyunlarını gerçekleştirmek üzere çok iyi kaynaklara sahiptiler.

Catalyst Global, dünyadaki en hızlı büyüyen pazara girmekten heyecan duymakta ve d'frens ile gelecekte uzun süreli iş birliktelikleri yapmak istemektedir.

Catalyst Teambuilding India web sayfasını ziyaret ediniz.