2 Mayıs 2013

Küresel büyüme, 2013 yılına ilişkin temel direktiflerimizden birini oluşturmakta olup, uluslararası anlamda kabul edilen takım kurma etkinliği tedarikçileri networkümüze Engage Group'u sunmaktan gurur duymaktayız.

“Catalyst lisansını almaya yönelik isteğim Dubai'deki biz-ability ile olan yakın ilişkilerimden kaynaklanıyor. Engage de olduğu gibi, onların da güçlü bir eğitim ve gelişim modeli bulunmakta olup, Catalyst takım kurma etkinliğini işleri, biz-events'e yönelik olarak komple yeni bir sektör inşa etmek için kullanmışlardır; biz-events.

Kendi bölgemizdeki takım kurma etkinliklerine çok daha fazla yaratıcı bir yaklaşım gereksinimini belirlemiştik ve bizim buradaki amacımız da katılım programlarımızı tamamlamak amacıyla Catalyst interaktif iş simülasyonlarının benzerini yapmaktır. Catalyst lisansı bize güçlü ürün desteğinin sağladığı güvenlikle takım kurma aktivitelerine ilişkin piyasaya hazır ürün paketleri sunmamızı sağlamaktadır.

Engage, dönüşümsel girişimlerin tasarlanması ve bunlara liderlik edilmesi, liderlik ekiplerinin geliştirilmesi, yeteneklerin geliştirilmesi, organizasyonel yeteneklerin inşası ve değişim yönetiminin teşvik edilmesi konularında geniş bir deneyime sahip bulunmaktadır. Catalyst aktivitelerine yönelik kompel portföyle donatılmış olduğumuzda, gerçekten çok kapsamlı şekilde çözümler sunabilmekteyiz..”

Engage Direktörü Matthew Morgan-Jones, Catalyst Global takım kurma etkinlikleri networküne neden dahil olduklarını anlatmaktadır.

Engage hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve Tanzanya, Uganda, Güney Sudan, Ruanda ya da Burundi'de herhangi bir takım kurma etkinliği organize etmekle ilgili olarak,www.engage.co.tz ve www.catalystteambuilding.co.tz sitelerini ziyaret ediniz.