Catalyst Teambuilding Australia.BeChallengedile münhasır ortaklık sayesinde piyasaya çıkmış bulunmaktadır.. " /> Catalyst Teambuilding Australia büyük bir şevkle işe başlamaktadır - Catalyst Teambuilding Turkey

21 Ağustos 2012

2011 yılı Kasım ayındaCatalyst Teambuilding Australia.BeChallengedile münhasır ortaklık sayesinde piyasaya çıkmış bulunmaktadır..

Bu enerjik ekip her geçen gün büyümeye devam etmekte olup, son olarak 650 kişilik güçlü bir yönetim ekibinin katıldığı Flat Out Fromula 1 ile 450 kişilik Telstra çalışanının katıldığı etkinlikler düzenlemiştir.

'Biz de sizin gibi olma istiyoruz." Bu cümle, ekibiizin 20 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiği etkinliklikleri izledikçe ve ekiplerimizin etkinlik esnasındaki takımçalışmasını örnekledikçe, Catalyst Teambuilding UK müşterilerinin sıkça tekrarladığı bir cümle olmuştur. Nadiren, kendi işlerini detaylandırmak ve bundan keyif duymak amacıyla aynı enerjiyi, momentumu ve azami dikkati gösteren diğer bir firmayla çalışmaktan da kesinlikle keyif duymaktayız.

Tüm diğer lisans sahibi kuruluşlarımız ortaya atılıp "Ya Bizler ne olacağız" demeden önce, Avustralya daki Ryan ve Guy ile bizim etkinliklere dahlimizin biraz daha fazla olacağını söyleyebiliriz, ki bu arkadaşlarımız birçok takım kurma etkinliğinde bu müşterilerle birebir çalışma deneyimine sahip bulunmaktadırlar.

Guy, etkinlik esnasında bu genç ekibi ve şirketi birden fazla gözlemleme imkanı bulduğundan, "tıpkı eski günlerdeki gibi" diyerek görüşlerini dile getirmektedir. Yenilenmiş formuyla BeChallenged, başında Oliver (aka Ogs) ve Kingsley (aka Kingo) bulunduğu halde sadece bir yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Spor takımlarına benzer özelliklere sahip ve etkinlik yönetimi desteği konusunda da bilgi birikimi olan olağanüstü seviyede heyecana sahip bir ekip olduğundan, elde ettikleri başarılar da bulaşıcı olup müşterileri de onlar gibi olmak istemektedir.

Tüm bunlar,deneyimleyerek öğrenme konusunun ve etkinlik endüstrisinin Avustralya da ne kadar sağlam temellere oturduğunu ve anlaşıldığını göstermektedir. Avustralya'daki güçlü kurumlara, deneyimleyerek öğrenme konusunun anlaşılmış olmasına ve etkinlik endüstrisine dayanmaktadır. Şu eski topraklara bakın, bu adamlar mükemmel ve giderek de daha iyi oluyorlar!