28 Haziran 2017

Catalyst Global komandas veidošanas produkti tagad ir pieejami Grieķijā ar ekskluzīvu licenci no augsti vērtētas VISIBLE komandas – Visionary Business Learning.

Izmantojot spēcīgu eksperimentālo metodoloģiju, VISIBLE Greece piedāvā novatoriskas apmācības un komandas veidošanas risinājumus, kas ir pilnībā izstrādāti un pielāgoti katra klienta īpašajām vajadzībām, lai nodrošinātu maksimālus pozitīvus rezultātus. Tā ir integrētas saites koncepcija klientu attīstībai, lai nepārtraukti uzlabotu savus cilvēkresursus un darba vidi, un VISIBLE komanda ir lieliski piemērota Catalyst Global komandu veidošanas tīkla ētikai.

"Neraugoties uz ekonomisko un politisko nestabilitāti, Grieķija kļuva par stipro Catalyst Global jauno partneru radaru! Pēdējo divu gadu laikā mēs esam pētījuši Teambuilding tirgu Grieķijā, kas liecina par situācijas uzlabošanos, kā rezultātā mēs runājam ar potenciālajiem partneriem. VISIBLE izceļas ar savu apņemšanos, apmācībām un komandas veidošanu, to visaptverošo pieeju un padziļinātām zināšanām par Grieķijas tirgu,"  komentēja Mark Davenport, Catalyst Global biznesa attīstības vadītājs.

VISIBLE ir apņēmies būt par ieinteresēto pusi viņu klientu interesēs, kas ir spēcīgs virzītājspēks, lai viņi varētu atrast pareizo risinājumu, lai apmierinātu katra klienta unikālās vajadzības ar vislabākajiem rezultātiem. Komanda VISIBLE ir satraukta par to, ka tā var piedāvāt visā pasaulē atzītus Catalyst komandu veidošanas produktus saviem klientiem.

“VISIBLE tika izveidota, lai piedāvātu inovatīvus apmācību risinājumus, kas ir pilnībā izstrādāti un pielāgoti katra uzņēmuma un organizācijas īpašajām vajadzībām. Mēs ticam, ka komandas veidošanas aktivitāšu sniegtie ieguvumi ir ne tikai apmācības attīstībai, bet arī cilvēku apvienošanai, jautrībai un ciešu attiecību veidošanai starp kolēģiem. Katru gadu mūsu komandas veidošanas pakalpojumi stiprinās, un mēs nolēmām virzīt VISIBLE uz nākamo līmeni, sadarbojoties ar vispazīstamāko šajā nozarē esošo uzņēmumu, Catalyst Global. Kombinējot mūsu pieredzi ar Catalyst Global pieredzi, mēs varēsim nodrošināt klientus ar novatoriskiem un radošiem risinājumiem, un radīt viņiem vispievilcīgāko un unikālo apmācību pieredzi,”  runā Eleana Katsimi no VISIBLE.

Pagājušajā nedēļā VISIBLE komanda piedalījās Catalyst Global mācībās viņu birojā Atēnās.

"Mums bija prieks par to, ka Marks un Robs ielaida mūs Catalyst Global pasaulē, un mēs baudījām ne tikai viņu entuziasmu un izglītību, bet arī viņu draudzīgo pieeju un profesionalitāti,"  komentēja Eleana.

Pēc apmācībām, Catalyst Global produktu vadītājs Rob Yeung teica:

"Tas bija liels panākums. VISIBLE komanda ir entuziastiska un inteliģenta cilvēku grupa, kas ātri uztvēra Catalyst Team Building programmu un to jēdzienus. Viņi ieguva ziņu par dažiem Catalyst Global vadošiem "team-building" produktiem, tādiem kā Need 4 Speed, Go Team, Excellence Essence un Flat Out Pyramid Puzzle. Es zinu, ka Catalyst Greece sniegs tik ļoti nepieciešamus uz rezultātu orientētus pakalpojumus komandu veidošanā gan vietējiem, gan daudznacionāliem uzņēmumiem, kas darbojas Grieķijā. Novēlu viņiem veiksmi. "