6 Haziran 2014

Güçlerimizi, Romanyalı, 'event architects' Universum ile birleştirerek Doğu Avrupa'daki genişlememize devame diyoruz.

Universum Romanya'daki önde gelen ekip kurma etkinliği organizasyonu olup, tam oalrak müşterilerinin vizyon ve değerlerine uygun takım konseptlerinin oluşturulması konusunda oldukça önemli bir şöhrete sahip bulunmaktadır.

Çalışmalarımızı, mükemmel insanlar ve parlak fikirlerin fantastik bir şekilde karışımıa dayandırmaktayız. Projelerimizde, heyecan uyandıcırı eğitmenler, yaratıcı iletişim uzmanları, olağanüstü etkinlik personeli, görsel santçılar, tasarımcılar, müzisyenler, dijital liderler ve hatta sihirbazlardan oluşan çeşitli alanlardan uzmanı bir araya getirmektedir. Artık, portföyümüze katılan Catalyst Teambuilding ürünleriyle bunların hepsine sahibiz..

Universum yenilikçi vizyona sahip kişilerden oluşmakta ve Romanya pazarının lideri konumundadır. Ancak, pazarın gelişmesiyle birlikte, diğer ekip kurma etkinliği firmaları da pazara girş yapmışlardır. İşte bu noktada, Catalyst Teambuıilding ile kurduğumuz ortaklığı startejik bir avantaj olarak görüyoruz ve bu da bizim rakiplerimizin her zaman bir adım ötesinde olacak şekilde, pazarı ve inovatif ekip kurma etkinlği çözümlerini test etmemize olanak sağlamaktadır. Gelişen bir pazarda hızlı olabilmek çok önemlidir ve Catalyst de bize ihtiyacımız olan "enerjiyi" sağlıyor..

İmzamızı attıktan sonra, Catalys ekibi eğitim için bize geldi ve Bükreş'in merkezinde gerçekleştirdiğimiz yeni hazine avı oyunları GoTeam'i deneyimleme imkanı bulduk. Hemen ertesi gün Microsoft için düzenlemiş olduğumuz etkinlikte, sunmuş olduğumuz GoTeam teknolojisinden çok etkilendik!

Cristian Hossu, Universum Müdürü

Universum, Romanya'Nın dışında, Modova ve Sırbistan'a da ekip kurma etkinliği hizmetleri sunmaktadır.

Bir sonraki konferansınız, toplantınız ya da ekip kurma etkinliğiniz için ilham verici fikirler ve hareket geçirici etkinlikler için lütfen aşağıdaki adreslerden bize ulaşınız: contact@universum.ro

Catalyst Teambuilding Romanya'yı meydana getirmek için Universum ile kurduğumuz ortaklıktan gurur duyuyoruz, daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki adresleri ziyaret ediniz:www.catalystteambuilding.ro