18 Eylül 2014

The Catalyst Global AmericaZone 2014 konferansı, birbirlerini dinlemeleri, iş birliği yapmaları, yaratıcı olmaları ve paylaşılan bilgilerden olabilecek en yüksek seviyedeki faydayı sağlamaları amacıyla Catalyst Topluluğuna dahil Amerika'daki aynı fikirlere sahip şirketler için bir platform işlevi görmektedir.

American Zone Konferansı, Orlando, Florida'da düzenlenmiştir. Kanada, Amerika, Brezilya ve Curaco dahil olmak üzere, Amerika kıtasındaki lisans sahibi Catalyst Global ortaklarını bir araya getirmiş bulnmaktadır.

Ana oturumların birinde, grup; satış ve pazarlamaya yönelik olarak çeşitli yaklaşımlar ortaya koymuş bunları hep birlikte tartışmıştır. Hem fiziki hem de dijital pazarlama malzemelerine, bunları dikkatlice okuyrak ve üzerlerinde fikir beyan ederek katkıda bulunmuşlardır.

Öğleden sonra, belli Catalyst Global ürünlerinin analizine ayrılmıştır. Özellikle salonda tam teşekküllü bir "Rat Trap "(Fare Kapanı) bulunmaktaydı!!Aynı zamanda Go Team ve bunun gibi çok daha geniş çaplı uygulamaların sunumu yapılmış ve bunlar hakkında fikir alışverişinde bulunulmuştur.

Americas Zone, sahip olduğu devasa potansiyeliyle, gerçek anlamda yeni bir sınır bölgesi olarak kabul edilmektedir. Kuzyde daha olgunlaşmış bir pazar ve güneyde de hızla gelişmekte olan pazarıyla, AmericaZone 2014, Catalyst Global grubunu biribiyle çok daha fazla yakınlaştıracak olağanüstü bir deneyim ve fikir paylaşma etkinliğiydi. Ayrıca, özellikle; sektördeki deneyileri ve bilgilerini paylaşmaları herkes tarafından takdirler karşılanan BlueHat'ten Tim Shepley gibi Amerika dışından gelen katılımcılar da bulunmaktaydı.

Etkinlik sonrasında, Catalyst Global'İn lisanslı ortağı Play with a Purpose firmasından Sharon Fisher, Catalyst Global Yöneticileri Guy Baker & Mark Daveport'a, kayak ile Wekiva River sistemini gösterdiler!

Bunda hayli etkilenen, Catalyst Global Yöneticileri BlueHat UK'den Tim Shepley ile saat 11 de bir gece kayağı yapmaya kalkıştılar! Catalyst Global CEO'su Guy baker deneyimlerini şu şekilde anlatıyor:"Kayak yapmak için ilginç br zamandı. Ancak Florida'da, mikroskobik planktonların neden olduğu sudaki ışıltılar, kayaklarımızın hemen önündeki suda balıklara sıçraması gibi gözüken bir su altı hava fişek gösterisine dönüşmüştü. Saat 2 sularında otele döndüğümüzde, çok farklı olağanüstü bir geceyi sonlandırmıştık. Eğer Florida'ya gelirseniz, bu deneyimi MUTLAKA yaşamanız gerekir."

Fotoğraflar:Catalyst Global AmericaZone 2015 Konferansından özel anlar