27 Kasım 2015

Catalyst Global'de , özel ortaklığımız olan Spielgestalter ile küresel etkinliğimizi Almanya'ya kadar genişletmekten heyecan duyuyoruz.

"OyunKurucu" anlamına gelen "Spielgestalter’, 2013 yılında Markus Ruese ve René Wittek tarafından kurulmuştur. Duesseldorf, Bonn, Aachen, Rurgebeit ve Frankfurt'ta yakın Cologne'da yerleşik Spielgestalter, Almanya'nı her yanında Catalyst Global ekip kurma etkinlikleri ürünlerini düzenleyebilmektedir.

Spielgestalter, Almanya'da; tablet kullanılarak gerçekleştirilen GPS etkinliklerinin düzenlenmesinden ve geçtiğimiz zamanlarda da , 1.5 yıldan az bir süre içerisinde 2500 den fazla katılımcı tarafından oynanmış olan oldukça popüler bir kapalı mekan etkinliği olan Beat the Box'ın geliştirilmesiyle ünlüdür.

Bir sonrak adımı "Catalyst Global" ile birlikte atmaktan heyecan duyuyoruz. Catalyst Global network'Ü sayesinde, artık Spielgestalter'in Almanya'daki müşterilerine çok daha profesyonel ve üstün teknolojili ekip kurma etkinlikleri teklid etmesi mümkün bulunmaktadır. Bu da bize, Spielgestalter'in birkaç yıl içersinde, Almanya'daki bir numaralı yaratıcı ekip kurma etkinliğ firması yapma fırsatı vermektedir!

René Wittek, Kurucu Müdür, Spielgestalter

Bizler aynı zamanda, Beat the Box oyununun, Catalyst Global ekip kurma etkinliği ürünlerine katılmış olmasından ve 2016 dan itibare bütün dünyada kullanılabilecek olmasından da büyük heyecan duymaktayız. Beat the Box, tamamen mesajlara dayalı olup, zaman karşı oynanan güçlü bir şekilde "tek konuya odaklanma" eğitimi veren ve Catalyst ile birlikte dünyayı sarsacabilecğeimiz işbirliğine dayalı bir yarıştır!

Markus Ruese, Murucu Müdür, Spielgestalter