18 Mayıs 2011

Catalyst Bluehat UK'e Cataylst ürünlerinin İngilterede satışı ve uygulanması amacına yönelik olarak münhasır lisans verildiğini duyurmaktan memnuniyet duymaktadır. Dünyanın her yerinde büyüyen lisanslı operasyon ağıyla, Catalyst Global, ödüllü takım kurma etkinliği firması BlueHat UK' ile kurmuş olduğu ortaklığı anaons etmekten gurur duymaktadır.

NOT: Bluehat Group'un tasfiyesinin ardından, Catalsyt Global firanın lisansını iptal etmiş bulunmaktadır. Tüm İngiltere talepleri içinlütfen Catalyst UK Web sayfasını ziyaret ediniz.

Catalyst UK'nin yeniden yapılanması, Bluehat'in rekor sonuçlarını raporladığı zamana denk gelmektedir. Bluehat UK İdari Müdürü Tim Shepley; " 21 yıldan bu yana, Catalyst firması fantastik takım kurma etkinlikleri düzenlemekte olup bizikilerin yanında tüm İngiltere'de bu etkinlikleri sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Müşteriler, kendi etkinlik firmalarının kendi ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp anlamadığını ve kendi ekiplerine yönelik olarak da doğru zamanda doğru çözümü sunup sunmadıklarını bilmek istemektedirler. Catalyst deneyimiyle kendi bilgilerimizi birleştirmek bize çom daha kapsamlı bir kavrayış sunmaktadır." şeklinde düşüncelerini belirtmektedir."

Charlotte Cornwallis, Catayst UK in Satış Bölümü Başkanı olmuştur ve hem ajans hem de kurumsal müşterilerle güçlü ilişkiler kurmaya devam edilmesini ümit etmektedir.

Müşteriler artık, Bluehat ile birlikte çalışan Catalyst'in yaratıcı gücünden faydalandığından, bu; takım kurma etkinlikleri için oldukça heyecan verici bir süreçtir. Bizler, müşterilerimizn sektörün en iyisi konumundaki ortak deneyimlerden faydalanmasını bekliyoruz.Charlotte Cornwallis

Fiona Craven'ın Catalyst Etkinlikleri alanından 11 yıllık bir deneyime sahip olup Catalyst UK Etkinlik Başkanı olmuştur.

Bluehat etkinlik takımıyla işbirliği halinde çalışmak suretiyle, takım kurma etkinliklerini gerçekten ciddiye alan müşterilerimize çok daha güçlü çözümler sunabilmekteyiz. Yaşadığımız deneyimlerden öğrenme felsefesini paylaşıyoruz ve bu sayede her iki ekip de çok daha başarılı ve benzersiz ürünler geliştiriyor.Fiona Craven

Bu ortaklık, Bluehat'e Catalyst Global Network'ü üzerinden müşterilerine global çözümler sunma imkanı sağlamaktadır. Catalyst Global Direktörü Mark Davenport" Avrupa, Amerika, Asya, Avustralya, Afrika ve orta Asya'daki ofislerimizle dünyanınher yerindeki müşterilerimiz artık Catalyst ürünlerinin yanı sıra Bluehat ürünlerine de kolaylıkla erişim sağlayacaklardır. Bu da, takım çalışması, takım öğrenmesi ve takım performansı hakkında global bir mesaj iletmek isteyen müşterilerin faydasına olacaktır. Bizler aynı zamanda tüm dünyaya sunabileceğimiz eni ürünler geliştirmeye bakıyoruz." şeklinde düşüncelerini belirtmektedir.