19 Nisan 2017

Catalyst Global, lielākais komandu veidošanas tīkls pasaulē, ir izmantojis pārmaiņu iespēju Apvienotajā Karalistē pēc paziņojuma par BlueHat Group likvidāciju.

"Mēs esam pārsteigti ar ziņu par BlueHat Group likvidāciju, jo īpaši ņemot vērā, ka Catalyst Global komandu veidošanas produktu pārdošanas apjoms pēdējo 5 gadu laikā ir bijis ļoti spēcīgs Apvienotajā Karalistē. Catalyst Global tīklam tagad ir vairāk nekā 45 partneri visā pasaulē. Būdami kopa ar mums, BlueHat vienmēr bija viens no top 5 izpildītājiem tīklā, " teica Mark Davenport, Catalyst Global biznesa attīstības vadītājs. "Tās ir sliktas ziņas. Gadu gaitā mēs izveidojām dažas lieliskas attiecības ar BlueHat Group personālu, kas bija kvalificēta un zinoša komanda. Šī neveiksmīgas vadības likvidācija ir liels zaudējums. "

Kopš 2011.gada BlueHat Group ir ekskluzīvs Catalyst Global "team-building" produktu izplatītājs Apvienotajā Karalistē. Kops 2011.gada BlueHat Group tika uzskatīta par pareizo izvēli tirgū, ar labu reputāciju un stabilu klientu bāzi, kā arī spēcīgu komandu. Mēs domājam, ka sliktas biznesa lēmumu virkne un dažādie notikumi nozares tirgū novērsa BlueHat Group no "team-building” pamatdarbības Apvienotajā Karalistē, izraisot to lēno nāvi pēdējos gados.

Pēc ziņām par BlueHat Group likvidāciju, Catalyst Global nekavējoties pārtrauca Bluehat Group ekskluzīvo licenci Lielbritānijā. Bet kopā ar izmaiņām nāk iespējas.

"Mēs tagad esam pārdefinējuši Apvienotās Karalistes teritoriju un nākamajā nedēļā paziņosim par mūsu jauno partneri Skotijā," Davenport atzīmēja, panākumu spārnots.

Davenport arī minēja, ka Catalyst Global apspriežas ar vairākiem labi pazīstamiem uzņēmumiem, kuri strādā lai iegūt tiesības pārdot un izplatīt savus produktus Anglijā. Davenport vēlējās pārliecināt klientus Apvienotajā Karalistē, ka jebkuriem bijušiem BlueHat Group vadītājiem vai BlueHat Group zīmola pārstāvjiem netiks piedāvāta licence uz Catalyst Global produktu izplatīšanu Apvienotajā Karalistē.

Pieteikumu Catalyst England licencei ir daudz, un galīgais lēmums tiks pieņemts nākamo 2 nedēļu laikā. Davenport secināja, ka drīz tur būs pazīstama uzņēmējdarbība pastāvīgiem klientiem, kuri pēdējo 30 gadu laikā ir iepazinušies ar Catalyst Global visaptverošu, labi izpētītu un izstrādātu "team-building"  programmas portfeli vienreizējai komandas veidošanas darbībai, vai kā integrētu daļu no klientu kopējās cilvēkkapitāla stratēģijas.